1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kabin Aksesuarları

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve BerkaYYY tarafından 16 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BerkaYYY

BerkaYYY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle Herkese İyi Forumlar KacakTV'nin Son Videosunda Yılbaşı Perdesi Vardı Onu Nasıl Kendi Tırıma Takabilirim Kabin Aksesuarları DLC'sine Sahibim.

2. MUR4Ty

MUR4Ty
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.070
    1.779
    220
    O özel bir DLC Paketi Yılbaşında verildi World Of Truck sitesinde bazı zamanlar görevler veriliyor ve bu işleri yapıp tamamlayınca DLC Paketi hediye olarak sana veriliyor. Herhangi bir şekilde satın alınamaz ve bulunamaz sadece World Of Truck üzerinden yapılan işlerin bir hediyesidir.

3. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

37
    652
    567
    185
    Volvo
    Christmas Paint Jobs Pack DLC'si ile geliyo ve steamden 4 TL'e alınıyo..

4. Enes-18

Enes-18
    Plaka

26
    75
    18
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Steamden Dlc bölümünden satın alabilirsin.

5. MUR4Ty

MUR4Ty
    Plaka

1.070
    1.779
    220
    Ben Raven Truck Desing DLC karıştırdım. Yanlış bilgilendirme için Özür dilerim. :(

6. BerkaYYY

BerkaYYY
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bilgiler İçin Teşekkür Ederim. :)

7. Seddoo

Seddoo
    Plaka

37
    652
    567
    185
    Volvo
    O DLC'i scs aptallık yapıyo ve steamden satışa sunmuyo.. Anladik zamaninda sadece haberi olanlara ücretsiz verdin de, üstünden geçti kaç zaman dağit steame alamayanlarda alsin en olmadi ücretiyle alsin.. Zamanında dlc dağıtılırken geç kaldığım için alamadım ve hep az biraz ukte kalmiştir, ne zaman youtubeda insanlarin tirlarinda görsem aklima gelir.. Sırf onun için korsan ets kurup o DLC'i incelemiştim..

Bence harika bi boya, şuan elimde mevcut olsa Sürekli onu kullanırım.. Şimdi steame çıkarsınlar 5TL verir alırım o derece beğeniyorum boyayı..

murat_yldrm bunu beğendi.
  8. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    Genelde o DLC'ye sahip olan kişiler yeni çıkan tekerlek DLC'sini alma gereksinimi duymuyor, demek bundan dolayıymış. Ben de şimdi merak etmediğim değil.

Seddoo bunu beğendi.
  9. Seddoo

Seddoo
    Plaka

37
    652
    567
    185
    Volvo
    Yaa şuan internette arattiğinda buluyosun indirip kullanabiliyosun mod olarak ama sadece SP'de kullanabiliyosun, Hiç bi şekilde SP oynamadiğim için bi anlami kalmiyo.. Benim gibi sadece MP oynayanlar içinde yayinlansa güzel olur yani..

10. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    O dlc`yi ben mp`ye ilk başladığım günlerde veriyodu bende eringeçlikten hiç uğraşmamıştım çünkü bayağı bi yol istiyodu :D ama şimdi yeniden yapsalar dediğin gibi süper olur.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.