1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel İstanbul İstiklal Caddesinde Patlama !

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve aksu5561 tarafından 19 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. 01Yusuf

01Yusuf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  2. Bruce Lee

Bruce Lee
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    397
    1.653
    240
    Renault
    Hiç sanmıyorum. Birileri ölmeden bu ülkede hiç birşey olmaz üst geçit bile.

darkwood003 bunu beğendi.
  3. Cihat TURGUT

Cihat TURGUT
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    169
    196
    190
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ÜLKENİN KISACA ÖZETİ TABLODA
    MİT HİÇBİRŞEYDEN HABERİ YOK YAPILAN AÇIKLAMALAR HALKIN BÜTÜNLÜĞÜNÜ BİRLİK BERABERLİĞİMİZİ KARDEŞLİĞİMİZİ BOZAMAYACAKLAR PARTİCE KINIYORUZ FAİLİ BULDUK KİMSE BİZİM GÜÇÜMÜZÜ TEST ETMEYE KALKMASIN YAYIN YASAĞI
    adam gelip ne güçünden bahsediyorsa ankara istanbul gibi yerlerde bomba patlıyor güçten bahsediyorlar
    Bir sonraki bomba yanımızda patlayana dek şans eseri yaşamaya kaldığımız yerden devam.

4. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.655
    505
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    benim yaşım 39 90'lı yıllardaki olaylarıda daha dün gibi hatırlıyorum turgut özalından tut jitemci binbaşı cem erseverine keza çatlıya kadar hepsini - hatta abdülkadir ayganın yayınlanmış her itiraf videosunuda seyretmişim ve şunu diyorumki yıllardır devam ediyor ve artık sanırım milletçe terörizme-ölümlere-ülkeiçi hainliklere-alçaklıklara alıştık olağan geliyor ki en kötüsüde bu - Allah ıslah etsin cümleten ne diyimki