1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ırkçılıkla suçlandık iyimi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve smbsgs23 tarafından 22 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. smbsgs23

smbsgs23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

8
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    adamın nicki italy diye ve sürekli çarptığı için dayanamadım adama ismiyle hitap etmek aslında ismiyle kızmak için idiot italy dedim diye ırkçılıkla suçlandık iyimi. böyle saçmalık daha görmedim tam anlamadan dikkat etmeden banı verdiler verende türk adminimiz saolsun...

Son düzenleme: 22 Kasım 2015
  2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Irkçılık yüzünden olduğunu sanmıyorum.
    Kim olursa olsun idiot gibi bir kelime ağır söze giriyor biraz.
    O yüzden olabilir.

3. smbsgs23

smbsgs23
    Plaka

8
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ets2mp sayfasından baktım ırkçılık yazıyordu.
    idiot kelimesi ağır söz mü salak kelimesinin neresi ağır tamam hakarettir ama ağır değildir.
    bu kelimeyi oyunda kullanmayan yok gibi bu kelimeden bir hafta ban verilmez.
    adminde ömer kardeşim sağolsun. itiraz ettim cevap yazan yok takan yok. ilk defa ban yedim hemde haksız yere evlat acısı gibi oturdu valla hemde suçsuz yere yada ben ban yiyorsam o italyanda beni rahatsız ettiği için yemeliydi

hem dikkat ettimde bizim türk adminlerde kaçaktv uğur kardeş olması lazım videolaarını izledim herşeyin daha oluruna bakıyor daha az ne yapabilirim diye uğraşıyor. ama ömer kardeş aynı yaşta olmalarına rağmen daha hırsla ve kendini tatmin etme babında davranıyor. admin olmuş diyemi bilemiyorum artık. verdiği banlar bile en üst limitten.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
  4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    @smbsgs23 Oyunda hata yapan, sizi rahatsız eden biri varsa hakaret etmek, cezasını kendiniz vermek yerine kanıt alıp şikayet edin. Sadece o kelimeyi yazsaydınız bu kadar uzun yasaklanmazdınız büyük ihtimalle fakat işin içine ırk/millet girince ceza değişiyor. Uğur (Kacak) bu aralar kişisel nedenlerden dolayı oyunda olamayacağını söyledi, bu nedenle Ömer'de oldukça yoğun olmalı. Uygun bir üslupla ban itirazında bulunduysanız az bir ihtimalde olsa cezanızda indirime gidilebilir. Şuan sadece beklemeniz gerekiyor, cezanızın daha da arttırılma ihtimali nedeniyle sakin olmanızı öneriyorum.

5. smbsgs23

smbsgs23
    Plaka

8
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    güzel kardeşim cezamı dahada artıracak bişey demedim. düzgün bir şekilde eleştiri yaptım hakaret yok saygısızlık yok sadece eleştiri var ömer kardeşime buda gayet doğal bir şey değilmi? yazdığım şey kullanıcının adıyla hitap etmek maksadıyla kendisi iatalyan olduğu ve kısaltılmışını nick olarak kullandığı için idiot italy yazdım. bunu ırkçılığa çekip ban vermişler. bunun neresinde adalet var. deki idiot yazdın bir ay eyvallah(değilde neyse mantıklı açıklama olmuş oluyor) ama ırkçılık ne ya. biz türkler yabancı insanlara ne zaman ırkçı daqvranmışız. bundan sonra ekran kaydı alcam zaten. itirazda yaptım ets2mp sayfasında bizzat ömer kardeşime ama bekliyorum.

6. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Orada burada konular açacağına ban itirazı yap. Daha ban itirazı yapmamışsın.

EDIT: Sırf attığın şu mesajlardan "admine saygısızlıktan" en az 1 ay ceza alabileceğinin farkındasındır umarım: [​IMG]

Son düzenleme: 22 Kasım 2015
  7. smbsgs23

smbsgs23
    Plaka

8
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kardeşim orda burda konu açıp hakkımı aramak yanlışmı? ban resmini atmışsın bende o resimden farklı bişey demedim zaten galiba beni yalancılıkla suçlamak istiyosun. birinicisi saygısızlık yapmadım . ikincisi sen bu adminlik rolüne fazla bürünmüşsün, admine saygısızlık ne ya ( biz elimizden geldiğince kimseye saygısızlık yapmıyoruz) babaya anaya saygısızlık gibi fazla bartmayın altı üstü bi oyun. mutlu olacaksan tatmin alacaksan ver genç kardeşim bir ay ver ne diyeyim sen ceza vermek için neden arıyon zaten. canın sağolsun bi oyun sana yalvarıp kendimi küçükmü düşüreyim. ban itirazıda yaptım ilk gün hemde ya yanlış yaptım ya sisteme düşmedi bilemiyorum. senin şu mesajından sonra pekte önemli değil. saygı beklerken saygısızlıkta yapma. admine saygı istemeyi biliyon sende herkese saygı duyacan yukarıdan konuşmayacan. bunlar zoruna gitmesin abinden sana tavsiye sadece. bide şu mesajları ifşan hiç doğru değil. biri bana sana orada ulaşabilirim diye link verdi ve bende sana özelden bak dikkatini çekiyorum özelden yazdım sende saygısızlık yaparak özel mesajları ifşa ediyon ayıp. ha benim çekinecek bişeyim yok ama yinede ayıp. nasıl geçen türklerin yüz karası dediğin o dört çocuğa ayıp yaptıysan buda ayıp. sonuçta yüz karası ayrımını yapacak kişi sen değilsin ve insanlar ki muhtemelen çocuklardaha iki kaza yaptı iki kornaya bastı diye türklerin yüz karası olmazlar. bu mesajdan sonra büyük ihtimal banı vericen ver be genç sorun değil kal sağlıcakla

8. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu tartışmayı uzatmayacağım eğer banından memnun değilsen ban itirazı yap.

Nokta.

9. smbsgs23

smbsgs23
    Plaka

8
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
  10. omer584

omer584