1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel İnternetler Hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ReqartTR tarafından 12 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. ReqartTR

ReqartTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    78
    13
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar İnternetler Hakkında Bilgi Edinmem Lazım Soru Sorcam Yardımcı Olursanız.

1)Şimdi Ben TTNET Kullanıyorum,SüperOnline'a Geçecem Ama Ailem TTNET'İ Uzattırmış Zamanını Yaklaşık 1 Yıl 8 Ay Falan Var İptal Ettirmek İçin Kaç TL Ödemem Lazım ?

2)TTNET'i İptal Ettiğim Zaman Modem+Kabloları Alıyolarmı ?

3)SüperOnline'a Geçtim Diyelim Kendileri Modem Veriyolarmı Çok Bi Bilgim Yok.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Şubat 2016
  2. RAMAZAN-23

RAMAZAN-23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

106
    63
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kardeşim eğer ailen uzattıysa, sözleşmen bitene kadar iptal ettirmemeyi öneririm.sözleşme fesih bedeli sana pahalıya patlayabilir.

3. TigerVolt

TigerVolt
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

292
    274
    200
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Cayma bedeli olsa gerek 260TL civari olduğunu duydum. Superonline modem veriyor. TTNET muhtemelen modeminizi alir.

4. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    modem parasını alıyorlar çayma bedeli ile beraber modeminide almıyorlar... ben geçen ttnet aradım 365 tl çıkardılar iptal ettirmek için

5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    2 Yıl ve üzeri sözleşmelerde cayma bedeli alınmayacak şekilde bir düzenleme yapılacaktı, sonra ne oldu bilmiyorum, araştırmanızı öneririm.
    Ayrıca sözleşmenizi açıp okuyun, maddeler halinde yazıyor olmalı.

Aboneliğe göre modem sizde kalıyor veya alıyorlar, paketinizin ve yine sözleşmenizin maddeleri önemli.

Ayrıca şu konuya göz atmanızı ve araştırmanızı öneririm, malesef linkdeki konu hakkında benim detaylı bilgim yok; http://forum.donanimhaber.com/m_112081280/tm.htm

6. furkan4650

furkan4650
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Büyük ihtimalle kabloları almazlar

7. SerkanA

SerkanA

248
    216
    165
    Renault
    TruckersMP Profili
    Superonline modemini kendi getirir kurar, iptal ettirmek istediğinizde modemi götürmediğiniz taktirde iptal etmiyorlardı. TTNET modemi almıyor fakat parasını alır. Uzun süredir TTNET kullanıyorum, şuana kadar bir problem çıkarmadı.

8. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.369
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bizim binaya super online fiber çektiler cayma ücretini de onlar ödüyor ama ramazanda zaten bitiyor o yüzden ramazanı bekliyorum

9. Guti

Guti

39
    3
    0
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İptal halinde yansıtılıacak son faturada modem ücretini direk alırlar . Taahhüt verildiği için kullandığın tarifenin normal taahhütsüz fiyatı ne ise kaç ay olduysa aradaki ücret farkınıda ödersin. Değişmediyse uygulama başkada birşey olmaz bende iptal etmiştim.