1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel İnternetim yavaş

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheKingTR tarafından 2 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tmm akk sıfırlanmışta dün arıza kaydı verdik hızlandırdılar ama bugün yine yavaşlamış bide dün elektrikler gitti ilk ondan yavaşlamıştır dedim ama geçen ay elektrik kaç kez gitti yavaşlamamıştı.

2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Beyler şu sorunu nasıl düzelticem banım kalktı bu seferde ping yüzünden oynayamıyorum.

3. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sorun bilgisayardan, modemden, altyapı ve hat değerlerinden de kaynaklı olabilir. Bunları teker teker test edip sorunu çözmek gerekli. Bilgisayarında çerezler vs. bunları temizle. DNS kullanma, otomatik bulsun, ayrıca arada bir DNS önbellek temizle. Modeme bir güzel reset at daha sonra interneti test et. Verim alamıyorsan TTNET'i ara birazcık söylen ilgilenirler. Değişiklik olmaz ise farklı bir modem kullan.