1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel İninal kart ile ilgili

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheKingTR tarafından 19 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Melih2806

Melih2806
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    2
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben yarın ininal kart almak istiyorum ama aklımı kurcalayan bir soru var ben 5 tlye ininal kart alsam ve 25 tl yükletsem bu 25 tlden para kesilirmi?
    ben şimdi euro truck simulator 2 alacağım 7,80 TL ye yanındada Euro Truck Simulator 2 - East + North Expansions almak istiyorum 17 tl 2 sinin toplamı 24,8 TL yapıyor yani 25 tl yükletsem yetiyor dediğim gibi 25 tl yükletsem herhangi bir ücret kesilirmi bu 25tl den ininal kartı yeni alacağım.
    Bilen cevap verebilirsen sevinirim Teşekkürler :)

2. PoyraZTR

PoyraZTR
    Plaka

27
    281
    98
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Paypala PTT ATM lerinden para yüklenmiyor demi beyler ?

Sen 30 Yükle sana 25 kalsın çünkü, 5 TL kart ücreti var.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Aralık 2015
  3. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    '' Merkez PTT noktalarindan en az 10 TL Migros, Tansas, Mjet noktalarimizdan ise en az 25 TL yükleyebilirsiniz. PTT ATM lerinden 5 TL ve katları şeklinde yükleme yapabilirsiniz. ING Bankası ATM'lerinden, kartsız olarak en az 5 TL ve katları şeklinde yükleme yapabilirsiniz. ''

Daha detaylı bilgiler , aklınıza takılan sorular ve kampanyalar için Facebook sayfasını ve resmi web sayfasını takip etmenizi öneriyorum...

4. HasanGamer

HasanGamer
    Plaka

158
    37
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    öneriyorum abimde de var

5. omerfaruk1453

omerfaruk1453

91
    15
    50
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Eğer Pttmatiklerden veya PTT'ten yükleyeceksen %1 kesinti alır. Yani 25TL yüklersen 24.75 TL'n olur. 5 kuruş farkla alamazsın :) Tansaş, Migros 2 TL keser

6. Melih2806

Melih2806

26
    2
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Peki 30 tl yükleniyormu ?

7. omerfaruk1453

omerfaruk1453

91
    15
    50
    Iveco
    TruckersMP Profili
    20 yüklersin 10 daha yüklersin :)

8. STUZEL

STUZEL
    Plaka

99
    36
    115
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sadece migrosta değil heryerde geçerli

9. TayfunMkeml

TayfunMkeml

28
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    para kesmez ay sonu 1 lira alir karrin icinden eger yoksa yukledifin zaman alir

10. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende İninal da var , PayPal Nakit kartta var ve tavsiyem kesinlikle PayPal Nakit Kart. İnternetten kartı ücretsiz adresinize sipariş edebiliyorsunuz. Kurye getiriyor parasını kartın içine yükleyince çekiyorlar. 5TL yanlış hatırlamıyorsam kart ücreti. İlk yüklemede 25 tl fln atmanız lazım. Müşteri Hizmetleri çok iyi destek veriyor. Ve Limiti 5000TL ye çıkarıldı. İnternet üzerinden kart içindeki bakiyenizi fln görebilirsiniz. PayPal hesabınada ekleyip alışverişlerinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca PayPal nakit kart a para yüklemek çok kolay çok yaygın olarak bulunan TEB ATM lerinden ücretsiz bir şekilde yükleniyor. Para çekme ise hepsinde olduğu gibi ücretli. İninala para yüklemesi ise uğraştırıyor beni açıkçası. Migrosa gitmek , ptt ye gitmek bana daha zor geliyor ve ING atm.lerinde ise karta para yüklemeye çalıştığımda yükleme ücreti alınacak yazıyordu şimdi bilmiyorum. Tabi hazırda ininal kullanıyorsanız gidip Paypal nakit kart almasanızda olur evi Migrosa , PTT ye yakın olan varsa sıkıntı büyük değil. Ama yine de kasadan fln yükletmek gereksiz bir işlem TEB atm sindne kendi işimi ücretsiz bir şekilde hızlıca halledebiliyorum. Tavsiye ederim.

Son düzenleme: 24 Aralık 2015
    logogluahmet bunu beğendi.