1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Hız Limiti [Anket]

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve silverstone1903 tarafından 29 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. silverstone1903

silverstone1903
    Kayıtlı Kullanıcı

15
    0
    15
    Volvo
    Oyun Adminlerinden Alask ETS 2 MP forumunda hız limiti ile ilgili bir anket paylaşmış. Soru gayet basit. MP'de hız limiti (90km/h) olsun mu olmasın mı. Buyrun bu da anket linki; http://strawpoll.me/2220544

2. ardataner

ardataner
    Kayıtlı Kullanıcı

12
    0
    15
    DAF
    Cvp: Hız Limiti [Anket]

herkesin aynı hızda gitmesi sıkıntı olabilir bence

3. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes

Baya çekişmeli gidiyor :cool:

4. Fatih

Fatih
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

34
    64
    0
    65
    Renault
    TruckersMP Profili

keyif meselesi biliyorum herkezin keyfi başkada lafımda yok. ama tek istediğim mantıklı bir cvp . NEDEN OFF ? . gidin yarış oyunları oynayın . hayatınzda kaç çekici gördünüz 160 la giden.

5. Eğinli

Eğinli
    Plaka

60
    229
    191
    160
    MAN
    TruckersMP Profili

Hız limiti olsun olmasına 25 ton yük ile 150-160km hızla gitmek mantıklı değil tabiiki ancak arabaların tepkileri daha gerçekçi olsun 250ton yük ile giden ile 20 tonla giden arasında 750 beygirlik bir arabayla 400 beygirlik aynı hızlara çıkamasınlar,dün sabah mp kimse yoktu sakindi Debrecenden yükü aldım cenevreye 25 ton eskavatör götürdüm kavşaklarda,ışıklarda ağır ve dikkat ederek yavaş gitmeme rağmen otobanda sert virajlarda gaz keserek girmeme rağmen 1437 km yolu 5 saat 2 dakikada gittim :confused1:
    kabaca 300 km hıza ulaşmam gerekir hiç gaz kesmeden 5 saatte tamamlayabilmek için bunlar düzeltilsin illa hız limiti koymaya gerek yok 5 kere rada cezası yiyen 1 gün mp giremesin (yani ehliyetine el konulsun)daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

6. furkan1932

furkan1932
    Plaka

30
    3
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili

iyi fikir katılıyorum sana aslında haulin deki gibi çevirme polis arabası falan olsa radara girince hemen gelse veya ilerde bi çevirme kurup durdursa çok güzel olur

7. Charles

Charles
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili

Dorseli araçların 90 a sabitlenmesi bencede hoş olucaktır..

8. CSB

CSB
    Plaka

29
    49
    6
    65
    DAF
    TruckersMP Profili

Bunun yerine üyelik sistemi gelip paranın değeri artarsa ve radarlar sıklaşıp ceza ücreti artarsa daha güzel olur. O zaman herkes yavaş gidip kaza yapmamaya paralarının eksilmemesine özen gösterecek. Ancak hız sınırlaması gerçeğe uygun olmadığından gereksiz, ufak bi' kısıtlama gelebilir ancak 120-130 km/h üstü yasaklanabilir.

sMug bunu beğendi.
  9. Fatih

Fatih
    Plaka

34
    64
    0
    65
    Renault
    TruckersMP Profili

gerçeğe uygun değil derken ?. gerçekte taşıdığın yüke göre hız sınırlaması vardır.90 ise 91 gidemezsin . 50 ise 51 oldumu adamın canına okurlar.

keşke üyelik gelse harika olur lakin hız delisi trafik canavarlarına yine önlem olmaz . adamın umrunda olmaz para biraz para toplar yine başlar trollemeye yada bunun gibi olaylara.ne yaparsak yapalım ruhu sapık olanın önüne gecilemicektir. tek anlam veremediğim çekici ile yük taşırken 150 ile gitme hevesi nedir . simlasyonun neyine uyuyor.

10. Atakan

Atakan

28
    12
    0
    50
    Iveco
    TruckersMP Profili

90 km/h sınırlaması gayet güzel olur.kazaların çoğu sebebi hızdan kaynaklanıyor ve arkasında 20 ton yükle bi çekicinin 160 la gitmesi saçma değil mi ?
    sınırlamanın gelmesi ile bir çok şeyi sağlamışta oluruz en başta kazalar gibi bkz. 90 la otobanda gidiyorsun başka bir araç hız yapıp yanına gelip seni yoldan çıkarma riski pek bulunmaycaktır :)
    illa yarış yapmak istiyorum diyenlerde olabilir. bunu düşük hızlardada yapabilirsiniz.çünkü hız limiti yokken herkes 160la gidiyor yani bir diğerinden kaza yapma şansından başka farkın olmuyor.
    Ayrıca yollarda giden işini yapmaya çalışan yavaştan zevk alan arkadaşlarımızın zevkinide engellememiş oluruz.
    ve kurallar dahilinde düşük hızda da yarışlar zevkli olabilir.
    Örneğin :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.