1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hatalı Ban - Kacak TV

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Katie_Jones tarafından 1 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Katie_Jones

Katie_Jones
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    47
    26
    35
    Merhaba,

Calais'te başlayan, Asker Ömer adlı konvoydaydım. TeamSpeak'ten bana lojistiğimin yanına gitmem söylendi. Yolda giderken Ekip Lojistikten birisi takla attı. 100 civarında gidiyordum, duramadım. Tekrar tamirhaneye ışınladım. Herkese yol vere vere gidiyordum. Acil olarak lojistiğimin yanına gitmem gerektiği söylendi. Çılgın Türkler adlı lojistikten sollama izni alarak önce sol sinyalimi yaktım, solladığım sırada da "Bad Overtake" yani "Kötü Sollama" sebebi ile 1 gün ban yedim. Bu gece de kendi aramızda konvoyumuz vardı. Hatalı ban sebebi ile katılamayacağım. Gerekli izni almama rağmen banlandım. Kacak TV tarafından. Banımı nasıl açtırabilirim?

mrtcn12 bunu beğendi.
  2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bir günün kabahati olmasa gerek?

mrtcn12 bunu beğendi.
  3. Ismail Can

Ismail Can
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    KacakTV bugün 30 kişilik konvoy vardı. Neden gelmedi de buna geldi? EU2 de admin yok. Simulasyokturk ün konvoylarına gidersin. Buradaki insanlar insan değil.

mrtcn12 bunu beğendi.
  4. TiGeR EMRE

TiGeR EMRE
    Plaka

35
    43
    44
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ani frenden dolayı karşı şeride kaydığımdan dolayı bende ban yedim.. Bunda bir hata kusur trollük vs. gösterin bana...
    Bu onur konvoyu gurur konvoyu sayın admin arkadaşlar... Güzelce uyarın ikaz edin. 3 gün 1 hafta ban nedir ya ?? Gözümün önünde onlarca üye size göre ne sebepledir bilemiyorum ama abartılı düzeylerde banlandılar. 100 kişinin olduğu konvoyda bu tarz sorunların olması gayet normal ki bu durumu disiplinal açıdan yeterince abarttığınızı düşünüyorum...

Son düzenleme: 2 Ağustos 2015
    mrtcn12 bunu beğendi.
  5. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu konu daha önce de tartışıldı bu forumda. @KacaK yapılan her konvoya veya kalabalık konvoya katılma gibi bir zorunluluğu yok. O anda oyun kuralları dışında sollama yapılmıştır bu yüzden banlamıştır. Kaçak o anda ts3'de olmadığı için arkadaşın izin aldığını bilmiyordur. Gereksiz suçlamalar yapmayalım bence :)

Son düzenleme: 2 Ağustos 2015
    mrtcn12 bunu beğendi.
  6. Angelus

Angelus
    Plaka

265
    132
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    KaçaKTV Sonuçta Türk admini ufacık bir harekete 3 gün ban atması düşündürücü burdan şu "yabancı adminler Türk düşmanı" diyen arkadaşlara sesleniyorum tırın karşı şeride kaymasına 3 gün ban atan KaçaKTV ye ne diyorsunuz ?

7. gmivi2015

gmivi2015

33
    1
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Konvoyda sürekli saten durup kalkıyorsun yanlışlıkla tır kayınca ban yersin bu ne iştir anlamadım anlayan varsa yazsın ?Bide türk admini olcak küçük bi kaymadan dolayı 3 gün ban helal olsun sana @KacaK

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Ağustos 2015
  8. mrtcn12

mrtcn12
    Plaka

23
    33
    3
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    Foruma konu acın dedin açtık. Bu konvoyda haksız yere çok kişi banlandı buna suc bulmuyorum. Hatası olanlar var banlarsınız haklısınız. Ama bu kadar kalabalıkta olası hatalar kazalar ihlaller kaçınılmazdır. Suçsuz yere insanları haksız yere banlayarak malum adminlik görevlerinizi yerine getirmişsiniz... Irkçılık yapın Türkleri banlamayın demiyoruz ama haksızsınız kabul edin...

∫∫InTeGr@L bunu beğendi.
  9. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Allah'ım Yarabbim bu sizdeki admin düşmanlığı başka kimsede yok. Bu konuda Avrupa'da ün salmışlığımıza şaşırmamak elde değil.

10. Ismail Can

Ismail Can
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Ömer açık konuşcam sen de moderatör oldun. Anladın yani. Normal olarak kacağı savuncan. Yapamıyorsanız bırakın. Hevesle başvuru yapıyorsunuz sonra işler fazla diyorsunuz, yorulduk vs. Bırakın abi.

TiGeR EMRE ve mrtcn12 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.