1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Hard Truck 18 Wheels of Steel

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve omerfaruk1453 tarafından 19 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. omerfaruk1453

omerfaruk1453
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

91
    15
    50
    Iveco
    TruckersMP Profili
    CD'ler arasında bu oyunu buldum. Çocukluğum bu oyunla geçti desem yanlış olmaz. :D Bilgisayarıma kurayım dedim. Bir sorunla karşılaştım. Biliyorum 2002'nin oyununu sormam garip ama :P Oyunu kurdum ve girdim. Ama oyuna girdiğimde yazılar gözükmüyordu. Tabela yazıları, yükleri anlatan yazılar. Ama oyunun saat, hız göstergesi gibi yerlerinde sorun yoktu. Problem ne olabilir?

2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İşletim sisteminiz nedir? İşletim sisteminiz oyunu desteklemediğinden dolayı hatalar çıkabilir. Benim geçenler de aldığım Rig 'N' Rol oyunu da windows 10 da düzgün çalışmadığı için iade etmek zorunda kaldım.

3. omerfaruk1453

omerfaruk1453

91
    15
    50
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Oyunu en son windows 7'de eski bilgisayarımda kullanmıştım baya önce. Şuan Windows 10 kullanıyorum. Oynayamazsam üzülürüm baya hatırası var oyunun :( :)

4. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Uyumluluk modunda çalıştırmayı deneyebilirsin..

5. omerfaruk1453

omerfaruk1453

91
    15
    50
    Iveco
    TruckersMP Profili