1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Haram Olsun..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gokhankusmen tarafından 24 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. gokhankusmen

gokhankusmen
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    55
    27
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben sırf oyuına destek olsun diye Bütün DLC ve skinleri alayım, adamlar suçsuz yere 4.kez ban atsın,

Olayı anlatıyorum, Groningenden Calais'e geçiyordum,130 la giderken devirdim f7 çektim, hoop Rotterdam,
    Kastığı için yanlışlıkla limana gittim o trafiği çekerek limandan döndüm, trolleyenleri sollarken hoop bi ban 2 günlüğünden.

İtiraz etmeyeceğim, ama bugünden sonra hiçbir DLC vb bişey almayacağım.Türk adminde olsa yabancıda olsa anlamadan ban atiyorlar, Tamirhane girişinde bekleyip blocklayanlara ban yok.Bizim gibilere ban var.

2. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Pardon ama bu ban yenince normal oyuna girişinde yasaklanıyor mu ? Sen bu paketleri alıyorsun da multiplayer ekibiyle bir alakası yok ki adamlara haram ediyorsun...

3. Kaptani Derya

Kaptani Derya

712
    546
    210
    İstersen 120 TL lik paket al bunun MP ye hicbir destegi yok. Ban olayina gelirsek MP oynamadan zaman ayirip kurallari okusaydin. Perma yemedigine dua et...

AhmetArkboa44 bunu beğendi.
  4. AhmetArkboa44

AhmetArkboa44
    Plaka

335
    219
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Afedersinde biz enayimiyiz? Bugün Rotterdam'da yaklaşık 15 dk servisten çıkamadım adminler geldi dağıttı orayı sonra çıktık. Bu kadar aceleyle nereye varacaksınız, bi ömür trollerlemi oynamak istersin yoksa 15 dk serviste beklemekmi istersin? Bu arada liman yolu tek şeritli yol ve sollama yasak, yasak olan birşeyi yapıyorsanız cezasınada katlanın bir zahmet.

Oguzmedia bunu beğendi.
  5. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Öncelikle şunu açıklığa kavuşturalım.Siz MP Moduna para ödemiyorsunuz, sizin aldığınız oyun SCS Software oyunu, yani MP Modu ile bir alakası yok.
    2. olarak DLC sahibi olmanız oyun kurallarını hiçe sayabileceğiniz anlamına gelmiyor.Oyunun belirli kuralları var ve istisnasız herkes bu kurallara uymak zorunda.Bilgisayarınız kaldırmıyosa, yoğun trafik olan mekanlarda (Rotterdam-EP vb. gibi) SP geçip şehrin dışına kimseyi engellemeyecek şekilde save alıp tekrar bağlanabilirsiniz.

TRKorhan 44 bunu beğendi.
  6. Albos

Albos
    Plaka

40
    267
    166
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    valla benım anlamadım bi durum var ben 1 seneye yakın oyunu oynuyorum ve hic ban yemedim siz nasil oluyorsunuz süreklı ve sebepsiz ban yiyorsunuz anlamiş degilim

gazomania, Beykozlu Selçuk ve Özgür59 bunu beğendi.
  7. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    Oyun kuralları dahilinde ban yemişsiniz.

Useless traffic at EP/Rotterdam - Kick / Ban New

Useless traffic at Europoort or Rotterdam. Driving without reason to and from or anything similar.

Inappropriate Overtaking - Kick / Ban
    Overtaking in an area of extremely low FPS or in areas with large amounts of traffic such as in Europoort or anything similar.

İlk kuralda diyor ki Europort ve Rotterdam'da gereksiz trafik yapmak yasak.
    İkinci kuralda ise Europort'ta sollama yapmak yasak ve cezası ban(genellikle 2 günden başlıyor).

Siz kuralları okumadan adminlere gereksiz ban atıyorlar derseniz rahat şekilde ulaşabildiğimiz, ana dilimizde dert yanabildiğimiz admin ve support'lar görevlerini bırakırlar(bkz. Özgür). Öncelikle kuralları inciğine cıcığına kadar okuyup hatmetmenizi öneririm.

Deniz Gokcen, gazomania ve TRKorhan 44 bunu beğendi.
  8. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.617
    505
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    kardeş niye ban yiyorlar söyliyim şimdi bana bozulacak rotterdam severler ama yinede söyliyim -- birkere bir oyuncu rotterdama gitmişse zaten macera arıyordur - ya o maceraya katılır yada biri veya brileri onu maceraya çeker - sonundada ban yer ve derki vayyy ben ne yaptımda ban yedim niye ban yedim neden ban yedim - bende mp ilk çıktığından beridir oynuyorum toplasan bu süre zarfında 20 defa rotterdam-amsterdam ve europort bölgesine gitmemişimdir - gitmeyin kardeşim nevar ne özelliği var oranın sorarım gidenlere - ban tehlikesinin trol tehlikesinin fps düşüklüğünün kargaşanın olduğu biryerden başka bir özelliği yok - haa gidiyorsan afedersin ama kaşınıyorsundur canın sıkılmıştır bi ban yiyimde rahatlıyım diyorsundur - gitmeyin beyler harita devasa pecs - szeged - debrecen - yukarıda mis gibi bergen yolu var - hemen sağında tertemiz uppsala yolu var buralara gidin tadını çıkartın - diymi ama yanlışmıyım

Son düzenleme: 25 Ocak 2016
  9. muhammetturan93

muhammetturan93
    Plaka

30
    37
    14
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    2günden birşey olmazda :) Türk adminlerinin istifa etmesi kötü oldu.

Lütfen Kurallara uyalım Uymayanları uyaralım.

10. Albos

Albos
    Plaka

40
    267
    166
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    valla ban yiyen arkadaşa gecmiş olsun derim !!!

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.