1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hakaretten 2 gün Ban Yemek

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve drsnalt2 tarafından 11 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. DursunAltung

DursunAltung
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    945
    1.079
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Rotterdam'daydım sonra adamın biri feci laglıydı.Feci bir şekilde bana çarptı ve bende ''bu ne **'' gibi yani içinde ''**'' geçen bir kelime yazdım.Ban sebebini olduğunu bilmiyordum ve adam beni çok sinirlendirdi çünkü servisten çıkışıma izin veremiyordu.Ne yapayım 2 gün kitlendim.İtiraz mi etsem? Beni banlayan admin Türk Light... bir şeydi adını unuttum :D LİGHTOFGOD' imiş

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Temmuz 2016
  2. MetinSenturk

MetinSenturk
    Plaka

25
    275
    129
    140
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Elinizde video varsa kanıt olarak itirazınıza ekleyin bu sayede belki itirazınızın kabul görme olasılığı yükselecektir.

3. DursunAltung

DursunAltung

24
    945
    1.079
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    İşte video falan çekemem(pc iyi değil) ama burner adında bir yabancı admşnde gördü ona da kick attı(laglı adama)

fotoğraf attı admin orada arkaaşımla ile beraberdim ''yavaş git '' yazmışım sonra da ''admin var **'' yazmışım ona karşı bir haakret değil arkadaşına yazdım yavaş git banlanırsın diye.Of ya valla chatti kapatacam oyunu oynarken :D :D

AL İŞTE 1 AY BANLANDIM :D 4. BAN AMA BİRİ KABUL EDİLMİŞTİ(AF EDİLMİŞTİ) Oyun benim için bitmiştir ELVEDA :D 1 ay beklesem zaten okullarda açılıyor zaman da olmaz .. :/ Ama cidden sadece ''**'' kelimesine 2 gün ban atıldı ya sonra da 1 ay(bu 1 ay olayı kesinleşmş 4 tane ban sonucu
    verilmiyor mu ya ? ama benim 1 tanesini hemen geri af edildiydi) HELP MEEE!

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Temmuz 2016
  4. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

37
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Burada başınıza gelenleri değil, yardımcı olacak bir durum varsa onun konusunu açmanız gerekiyor. "bu beni dövdü" diye babasına koşan çocuklar gibi aldığınız her banda buraya konu açmanın lüzumu yok.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.