1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hackleniyormuyum / hesabım mı çalınıyor ??? imdat

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve thundereblue tarafından 9 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. thundereblue

thundereblue
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

44
    32
    6
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar herkese merhaba ... yaklaşık 1.5 aydır aranızdayım steamdan oyunu alarak oynamaya başladım. Ancak üçtür steamı çalıştırdığımda ''Bu bilgisayarı kullandıktan sonra hesap bilgileriniz başka bir yerde kullanılmış ve Steam Guard devre dışı bırakılmış'' şeklinde uyarı alıyorum ülke switzerland veriyor tarih saat ve ıp adresi veriyor ve parolanı değiştir diyor her seferinde değiştiriyorum hatta bu giren kimse ınterstellar marines diye bir oyun yüklemiş param duruyor ama üç oldu bu switzerlandan bağlanıyor ne yapmam gerek hacklendimmi yoksa hesabımmı çalınıyor bana bir yol gösterin

2. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Şifreyi değiştirebilirsiniz.

Not: Konu taşındı.

3. thundereblue

thundereblue
    Plaka

44
    32
    6
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Üstat her seferinde değiştiriyorum yok yine aynı

4. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Ya bu olay benim bir arkadaşımın da başına gelmişti. Onun da aynı senin gibi "İsviçre'den biri girmiş hesaba" diyordu, bir kez şifreyi değiştirdi sonrasında bir problem olmamıştı. Senin durum sıkıntılı gibi bilgim yok ama bir araştırmakta fayda var. Bence steam hesabını, yeni bir e-posta hesabına taşırsan problem yaşamazsın gibi, bi'dene istersen.

5. thundereblue

thundereblue
    Plaka

44
    32
    6
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler deneyeceğim

6. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eğer şifreniz çalındıysa büyük ihtimalle gizli sorunuz ve cevabınız gibi şifre değiştirmek için gereken bilgiler biliniyordur. O yüzden şifrenizi değiştirmenin bir faydası yok. E-posta, (varsa gizli soru ve cevap) dahil bilgilerinizi değiştirin. Aynı sorun yine oluşursa Steam destek birimine ticket açabilirsiniz eminim yardımcı olurlar.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.