1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi güncelleme ile gelen mod sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve rasimefe44 tarafından 5 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. rasimefe44

rasimefe44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

22
    8
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar son güncelleme ile bazı mp modları çalışmamakta modları oyun içinde görüp aktif edebiliyorum fakat uyumsuz geliyor örnek vereyim 85 ton dorse modunu indirip oyun içinde aktif ettim şirket konvoyu için save hazırladım diğer arkadaşlar oyuna girdiğinde tırı garaja çekiyor... ne yaptıysak ne ettiysek olmadı oyuna direkt etki edicek farklı dlc lerde yok buna rağmen sorun cıktı .. modu kaldırıp save hazırladım hiç bir sorun yok.. sizdede böyle oldumu yada çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler..

2. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    config dosyandaki g_force_economy_reset "0" olması lazım kontrol et belki 1 dir

Baranonen34 bunu beğendi.
  3. rasimefe44

rasimefe44

22
    8
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    deneyeceğim çözülür umarım

4. emronr

emronr

32
    7
    3
    45
    TruckersMP Profili
    Sorun çözülmedi. Bilen arkadaşlar var ise yardımcı olabilirler mi?

5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Sace dosyasını alan üyelerde de 85 Ton modu var mı? 85 ton modunu "mod" klasörüne yükleyip profili önce single player ile açmayı deneyebilirsiniz.

6. rasimefe44

rasimefe44

22
    8
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    evet daha önce sorunsuz oynadığımız modlar son güncelleme ile arıza vermeye basladı modu herkes indirip gereken yere kurdu singleplayer dan girip aktif etti ve dorseyi aldı fakat multiplayer a giriş yapınca dorse iptal olup aracın bulunduğu garaja çekti config. dosyalarında oynama yapmadık bu sorun çok can sıkıcı:(

7. emronr

emronr

32
    7
    3
    45
    TruckersMP Profili
    Böyle bir sorun ile karşılaşan olmaması çok tuhaf gerçekten... Mutlaka bir çözümü olmalı ?

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.