1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar GTA5 Online Ban

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve AniTheChosenOne tarafından 31 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. AniTheChosenOne

AniTheChosenOne
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

128
    23
    105
    DAF
    TruckersMP Profili
    Öncelikle iyi forumlar. İki gün önce GTA5 aldım ve bugün gece 2 gibi oynamaya başladım. Oyunun içine Türkçe yama yapmıştım en baştan, ban sebebi olduğunu bilmiyordum çünkü online'da araba modu yapıp oynayanlar da var diye hiç düşünmedim. Saat 11-12 gibi oyunda ''Return the GTA 5'' gibi bir ekran geldi. Enter'a basınca normal singleplayer oynamaya başladım. Online'a tıklayınca tekrar aynı ekran geldi ve sonra kayıtlı olan mail adresime modding vb. şeyler nedeniyle sınırsız veya süreli olarak ban atılacağı konusunda bir mail geldi. Ben de konu açtım kaç gün olduğuna dair kendi sitesinde, fakat oyuna girip sol altta bildirimlerde oyun içinden görebileceğimi söylediler. Ben de oyuna girmeyi denedim fakat ''Grand Theft Auto V exited unexpectedly.......'' hatası aldım safe mode ve retry seçenekleri geldi. Retry deyince aynı hatayı veriyor, safe mode deyince oyuna giriyor. Single ya da online fark etmiyor, yükleme ekranında çalışmayı durdurdu hatası verip sonra da "Error syncing Cloud saves......." yazıyor. Baktım ban durumuna, appealing ban diyor. Sanırsam değerlendiriyorlar. Bandan önce oyunu 9 saat kadar oynadım. Hiç böyle bir hatayla karşılaşmadım. Acaba bandan dolayı mı giremiyorum oyuna? Bir de ban olursa perma (kalıcı) olur mu? Çünkü benim bildiğim üçüncü hatada perma oluyor. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz, daha yeni oyun. :( Kısa bir süre verseler de kurtulsak.

2. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    1. ban 10 gün
    2. ban 30 gün
    3. ban kalıcı

Bildiğim kadarıyla böyle.

3. AniTheChosenOne

AniTheChosenOne
    Plaka

128
    23
    105
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bende öyle gördüm peki direk açılır mı 10.gün ayrıca birşey yapmama gerek var mı iki kere ticket attım ama ikisinde de aynı otomatik cevap geldi.

4. Kerem Işık

Kerem Işık
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

298
    99
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Normalde gta online a girmeye çalışırken yazar ekranda şu günde açılacak gtaya geri dönün diye odamı yazmıyor?

5. AniTheChosenOne

AniTheChosenOne
    Plaka

128
    23
    105
    DAF
    TruckersMP Profili
    İlk ban yediğimde gta'ya dönün yazdı ama oyunda çıkıp belli bi zaman geçtikten sonra tekar girince social clubta gta 5 exited unexpectedly hatası alıyorum daha sonra retry ve play butonu çıkıyor retryde hiç bi işe yaramıyor play dediğimde oyuna giriyorum story modu veya online desem farketmiyor oyun yükleme ekranında çalışmayı durduruyor.

6. Kerem Işık

Kerem Işık
    Plaka

298
    99
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    O hata ban yiyen herkes de oluyor. Ama çalışmayı durdurdu olayını anlayamadım bu olaydan sonra Türkçe yamayı sildin mi?

7. AniTheChosenOne

AniTheChosenOne
    Plaka

128
    23
    105
    DAF
    TruckersMP Profili
    Evet sildim hatta tr yazılar gitmediydi ingilizcesini tekrar indirdim kurdum attım ama hala aynı belki içinde vardır bilemiyorum ama oyun ingilizce.Sanırım ingilizce olanı kurduktan sonra oldu bu çalışmayı durdurdu ama oyunu setup tooldan repair ettim düzelmiş olması lazım değil mi?

8. Kerem Işık

Kerem Işık
    Plaka

298
    99
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunu steamdan almadıysan en temizi sil baştan yükle sonra birdaha kontrol et (e-postanıda). Keşke Türkçe yamayı yapmadan bi yedekleseydin oyunu.

9. Kerem Işık

Kerem Işık
    Plaka

298
    99
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    E-postanı kontrol et derim. Ban hakkında detaylı açıklama gelmiş olması gerek Rockstar'dan.

10. AniTheChosenOne

AniTheChosenOne
    Plaka

128
    23
    105
    DAF
    TruckersMP Profili
    Hello BatFlashMann,

This is an automated message from Rockstar Games to inform you that your account has been flagged for violating our Online Features Code of Conduct and/or EULA, found here:

- http://www.rockstargames.com/conduct
    - http://www.rockstargames.com/eula

Accounts can become flagged as a result of evidence for violations such as modding, exploiting or abusing game mechanics, manipulating protected game data and code, or otherwise interfering with other players’ gameplay experience.

Some actions taken in response to these flags include restrictions to separate pools for matchmaking, muted microphones or restrictions on UGC creation, removal of illegitimate in-game cash/items or RP, and temporary or permanent restrictions on your ability to access GTA Online.

Please note that this is a no-reply email address.

Rockstar Games

Son düzenleme: 31 Temmuz 2016