1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel GTA Online'a Şimdi de Mafya Babası Modu Geliyor!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 12 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sürekli yeni güncelleme ve modlar ile beslenmeye devam eden GTA Online'a bu sefer çok daha eğlenceli bir mod geliyor.

GTA 5'i vazgeçilmez hale getiren ve hatta birçok yeni GTA 5 sahibinin artık hikaye modu yerine direkt olarak online'a geçmesini sağlayan GTA Online, sürekli yenilikler getirilmeye ve geliştirilmeye devam ediyor.

Şimdiye kadar tonla DLC ve modların geldiği oyunda belki de en eğlenceli ve farklı olacak mod ise 15 Aralık'ta yayınlanıyor. Executives and Other Criminals adını alacak olan bu yeni mod ile sizde bir mafya babası olabileceksiniz.

Yani harbiden, ciddi ciddi mafya babası olabileceğiniz bu mod ile diğer online oyunculardan koruma ve çete oluşturarak bunları ücret karşılığında kiralayabilir, kendi lüks yatınızda korumalar ile takılabilir, gitmek istediğiniz yere helikopterle gidip gelebilirsiniz.

E bu modla beraber olacak olan diğer çete liderleriyle uğraşmak da size ve ekibinize düşüyor. Size yapılabilecek pusu ve saldırılardan çeteniz ile korunmanız gerekecek. Kendi çetenizi çeşitli oyun modlarıyla büyütüp GTA Online'ın en büyük mafyası olmak için savaşacağınız bu ortamda Free Mod'da kendi çetemizi kurarken onlara tank, zırhlı araçlar falan da tahsis edebileceğiz. Yani oyundayken yanınızdan birkaç siyah renkli lüks araç gidiyorsa yeni mafya babalarından biri geçiyor olabilir.

Çete savaşlarını bu sayede daha bir gerçekçi, Bir Mafia serisi, bir Scarface filmi gibi duruma getirecek olan Rockstar Games'in bu adımı oldukça ses getirecek gibi duruyor. Bakalım, gelsin de bir görek :)

Kaynak: Web Tekno.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Aralık 2015
    opel57 bunu beğendi.
  2. MertSezgin

MertSezgin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    3
    0
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Hayırlısıyla yeni modları bekliyoruz, takip ediyoruz.

3. Gulf20

Gulf20
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

242
    63
    150
    hackerler sıkıntı çıkarmaz inşallah. güzel moda benziyor

4. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Türk mafya babaları başkalarından değil kendi adamlarından korksun.

opel57 bunu beğendi.
  5. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Modda arabalar güzel evler güzel yatta güzelde yine paramızın dibini göreceğiz. :)

6. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Plaka

28
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    @Baranonen34 Profıl fotoğrafının hakkını verirsin artık Gta5 te :D

7. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Ayıpsın yaa herhalde @Beykozlu Selçuk :)

Berkay Ç, opel57 ve Beykozlu Selçuk bunu beğendi.
  8. BulleTradek

BulleTradek
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    artık ileride neler gelir :D

9. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    abi özgür abi diyince aklıma sen geldin :D don vito :D birde düşünsenize benim lakaplarımdan biri pala erdi bıyıktan dolayı :D pala erdi :D adamlarımda necati necmi falan :D güzel olur ama zaten çakmasını oynarken ben sakalı salmıştım 10 larca takım elbisem vardı :D kendi kendime michaelin eşine derdim ki hanım bugün beyaz giymeyeceğim :D kan sıçrar derdim :D ne komikti modu indirip adamlar oluştururdum :D ama genede ets2 bence en iyisi :D

Baranonen34 bunu beğendi.