1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar GTA IV Alınır Mı?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve AhmetArkboa44 tarafından 6 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. AhmetArkboa44

AhmetArkboa44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

335
    219
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Malum indirimler var Gta 4 7,75 TL'ye düştü. Oyunu bayağı eskiden playstatıon kafede oynamıştım ama alışmadığım içinmi nedense hiç zevk alamadım. Hazır indirimdeyken alayım dedim. Ama sorularım var;
    1- Optimizasyon sorunu varmış diye duydum buna açıklık getirirmisiniz ?
    2- Multiplayer nasıl ? Zaten pek Multiplayer oynamam.
    3- Fiyatını hakediyormu?

opel57 bunu beğendi.
  2. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    Hocam GTA IV belirlenen tarihte piyasaya sürülemediği için yarı hazır halde sürüldü , ilk oynanışta 10.000TL'lik bilgisayarda bile fazlasıyla kasıyordu updata getirerek bu sorunların çoğunu çözdüler , farkederseniz hiç dağ yok haritada.GTA IV'yi bi nevi GTA III gibi düşünün.
    Burak oyunda : https://www.youtube.com/watch?v=y2qTFgSHDps

AhmetArkboa44 bunu beğendi.
  3. Kaptani Derya

Kaptani Derya

712
    546
    210
    Şöyle diyeyim. ETS2 nin grafikleri filan GTA IV den daha iyi. Ben aldım oynuyorum fakat kasma problemi yok diyemem, az da olsa var. Şu ana kadar MP oynayamadım. Oyuna giriyorum grafik ayarları ile ilgili bir hata veriyor. Ama New York gibi bir şehir de de dolaşmamak olmaz. İstiyorsan al ;)

4. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    1. Doğru, optimizasyon sorunu var. Sonradan gelen güncellemeler, patch'ler ne kadar fayda etti bilmiyorum, ama sistemin düşükse zorlanacaktır. Çoğu grafik ayarını düşürmek zorunda kalabilirsin.
    2. GTA IV'ün multiplayer'ını hiç oynamadım. Şu an piyasada çok tutulan oyun GTA V olduğu için, IV'ün multiplayer'ında fazla oyuncunun kaldığını zannetmiyorum.
    3. GTA'nın her oyunu ayrı bir efsanedir. Bence fiyatını da hak eder. Son karar sana kalmış.

5. Cosworth

Cosworth
    Plaka

26
    401
    417
    230
    Renault
    TruckersMP Profili
    Sırf hikayesi için bile alınır, soru mu bu? :) Serideki en iyi hikayeye sahip oyundan bahsediyoruz.

AhmetArkboa44 ve KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  6. SakirtEscobar

SakirtEscobar
    Plaka

26
    184
    100
    100
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Gta 4 güzel oyun ama san andreas bence daha keyifli.Tabii karar senin.Ben senin yerinde olsam sistemim kaldırıyorsa şimdiden ufak ufak para biriktirir yaz indirimde gta 5 çekerdim.

7. gazomania

gazomania

160
    255
    180
    GTA 4 tabiki alınır. Almanız için geçerli olacak sebeplerden biri ise o alışık olduğumuz araba fiziğinin son temsilcisi olması. El freni çektiğimizde araçların nasıl döndüğünü , yüksek hızda aracı kontrol etmenin ne kadar zor olduğunu hatırlarsınız. İşte bunların son temsilcisi GTA4. Araba kullanmak için girer oynardık oyunu. GTA5 de maalesef günümüz kullanıcı profilllerinin kurbanı oldu. Bildiğiniz arcade oyunlarda ki araba kontrolleri şuan GTA 5 te kullanılıyor. İlk gördüğümde inanamamıştım ama maalesef kullanıcılar artık oyun oynarken pekte zorlanmak istemiyorlar ve bunun en yakın ve ciddi örneğini GTA 5'te görüyoruz. Oyunu alan arkadaşlara buna bir süre sonra alıştıklarını söylüyorlar. 100 küsür TL para verip bir hayal kırıklığına alışmak bence makul bir açıklama değil.Neyse konu sapmasın. Alınız efenim GTA 4 iyidir. GTA5'te çoh hojdur ama banena... :D

8. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    ahmet abim bence alma grafiklerini sevmiyorum çünkü gündüzde bile iç karartıcı bir hava var oyun çok iç karartıyor :( gta 5 eflc yani alt modellerini alman daha mantıklı :(