1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Gta 4 Hata

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TOLGÆSER tarafından 29 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. ÜmiT48

ÜmiT48
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    81
    20
    135
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bi arkadaşım almıştı 1 hafta önce 5 gün boyunca düzelmeyince geri iade etmişti. Formlarda çok okudum genel oalrak herkes iade de bulunuyor.

2. cRPSy

cRPSy
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

74
    28
    50
    DAF
    Acaba sadece Steam üzerinden olanlardamı bir problem yaşanıyor ? Direkt Game For Windows Live şeklinde key olarak alsak bir sıkıntı yaşarmıyız ki.

3. ÜmiT48

ÜmiT48
    Plaka

28
    81
    20
    135
    Scania
    TruckersMP Profili
    büyük ihtimalle aynı sorun yaşanacaktır. keylerle alakalı bisıkıntı olduğu için aynı sorun yaşayabilirsin.

cRPSy bunu beğendi.
  4. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    Doğru aslında sonuç itibariyle Steam'e gömülü olan da Game For Windows Live key'i acaba Steam üzerinden mi etkinleştirme de bir sıkıntı yaşanılıyor diye düşündüm sonuç itibariyle Steam üzerinde bulunan key'i otomatik olarak görüp etkinleştirdiği için bu aşamada mı bir sorun oluyor diye ister istemez düşünüyor insan bu konuyla ilgili o kadar da şikayet var ama hiçkimse tutup bir açıklama yapmamış başka bir firma olsa anlarım ama RSG'e yakışmamış bu durum.

5. ÜmiT48

ÜmiT48
    Plaka

28
    81
    20
    135
    Scania
    TruckersMP Profili
    RSG şuanda Gta5 için daha çok uğraşıyor o yüzden eski sürümleri pek dikkate almıyorlar ama yaptıkları yanlış.

6. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    Çok eski bir sürümde değil aslında yapılması istenen geliştirme de değil zaten oyuncu kitlesi ortada fakat lisans anahtarını bir şekilde görmesi gerekiyor ki bulut tabanlı olarak oyunu kaydedebilelim oda olmadıktan sonra korsandan bir farkı kalmıyor.

Eğer ben de bir gelişme görür, duyar isem buradan bildiririm arkadaşlar.

7. ÜmiT48

ÜmiT48
    Plaka

28
    81
    20
    135
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok fazla değil doğru ama yeni sürüm geldiği için o artık eski sürüm olmuş oluyo :D ama artık bu konuda bi bilgilendirme yapmaları gerekiyor.

8. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    Gerçi doğru diyorsun koskoca Samsung bile her güne yeni bir telefon üretir oldu alışmak lazım yeniliğe olan bizim elde kalan cihazlara, yazılımlara oluyor. :D

9. ÜmiT48

ÜmiT48
    Plaka

28
    81
    20
    135
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ustam teknoloji çağındayız hergün binlerce teknolojik gelişme oluyor. Ama bu key mevzusunu düzelteceklerine inanıyorum.

cRPSy bunu beğendi.
  10. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    Öyle vallaha düzeltilirse alırız artık indirimdeyken iyiki almamışım desene elde kalacaktı gerçi iade ederdik ama sorunu çözmeye çalışırım diye farkına varmadan 2 saati geçerdim. :D