1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Gereksiz yere 3 günlük ban yedim.

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve tolgakocyigit tarafından 25 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. tolgakocyigit

tolgakocyigit
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    2
    0
    50
    TruckersMP Profili
    Merhaba. Biraz önce bir admin tarafından ters yöne girdiğim için 3 gün ban yedim. Ancak ters yöne girmemin sebebi beni sıkıştıran araçlara çarpmamak için yaptığım manevra sonucu ters yöne girdim. Atılan banın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Lütfen bu konu hakkında bana yardımcı olurmusunuz, başka oyuncular yüzünden masum oyunculara ban atılıyor.

(Hello there. I ate a little before 3 day ban into the opposite direction by an admin. But my reason for entering in the opposite direction due to shock me to maneuver my car I went in the opposite direction compresses. I think Goals ban is unnecessary. Olurmusunuz Please help me on this issue, because innocent players are being taken to ban other players.)

2. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    @tolgakocyigit Eğer bahsettiğiniz durum için video veya fotoğraf olarak bir kanıtınız varsa burdaki linkteki açıklamaları takiben ban itirazı yapabilirsiniz.
    Ayrıca Ban itirazında ı ate ban derseniz , admin gülmekten banı kaldırmayı unutabilir ;)

3. EliteGamer0611

EliteGamer0611
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    106
    59
    55
    TruckersMP Profili
    O nasıl bir google translate çevirisi. Yabancı admin olsam ben de reddederdim çünkü tek kelimesini anlamadım.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.