1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Geciken teslimat verme sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve NeuWalker tarafından 13 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. NeuWalker

NeuWalker
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    15
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar sürekli başıma geliyo şu olay. ne zaman girsem oyuna teslimat saati mesela salı 15.45 gösteriyo ona göre iş veriyo zaten bende 1 tane seçiyorum ama multiplayerde olduğum için girdiğim an çarşamba 19 olmuş oluyo saat ve bu yüzden para alamıyorum.Yardım edebilcek varmı

Edit: Ekonomi reseti her seferinde yapmam gerekiyo daha kalıcı bi çözüm lazım
    Edit2: işi bitirdiğim saatte kalıyo tekrar iş alınca sonraki günde girsem aynı saatte kalıyo oyun saatı iş verme kısmında

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @NeuWalker,

Bunun birçok açıklaması vardır; Fakat bu multiplayer'in bir zaman sorunu olduğu için çoğu oyuncular bu sorunu yaşıyor, düzeltilecekmi hakkında bir bilgi yok, Oyununuzun ön bütünlüğünü doğrulmayı denemelisiniz,

Oyun Ön Bütünlüğü nasıl doğrulanır?

1. Steam'a gelelim, Kütüphane seçeneğine tıklayalım, > Euro truck simulator 2'e sağ tıklayarak, > Özellikler seçeneğine basalım orada bir pencere açılacak " Yerel dosyalar " adın'da yerel dosyalar klasör'üne tıklayın daha sonra " Oyun ön bütünlüğünü doğrula " seçeneğine basarak eksik dosyalarınızı euro truck simulator 2 tekrar indirecek
    2. Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Config adlı dosyanızı yedekleyin, ve silin, oyuna tekrar giriş yapın,
    3. Eğer şuan kullandığınız Euro Truck Simulator 2 DLC save'niz, pek önemli değilse eğer burada vermiş olduğum adrese gidin oradan o save'i indirin eğer savenizin ismi hoşunuza gitmediyse bu video'yu izleyerek detaylara sahip olabilirsiniz, Bu adımları uygularken eğer sorununuz düzelirse gerekli bilgilendirmeyi yaparsanız sevinirim..
    Neden O save'i önerdim?
    • Ben tam 7 aya aşkın bir süredir sana vermiş olduğum save dosyasını kullanıyorum o save dosyasında %1 bile sorun yaşamadığım için o save dosyasını sana önerdim.

Son düzenleme: 13 Aralık 2015
  3. NeuWalker

NeuWalker

29
    15
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Çok saolasın akşamüzeri denicem hemen

ismail55 bunu beğendi.
  4. elturcotr

elturcotr
    Plaka

41
    65
    35
    80
    DAF
    TruckersMP Profili
    Merhaba. Ben genelde oyuna girip işi alıyorum oyun Uyarı verince yani teslimat gecikti yazısı çıkınca oyunu direk çıkıştan kapatıyorum.

Sonra tekrar oyuna giriyorum saat farkı düzeliyor. Oyundan çıkmadığın sürece (Misal 3 saat sonra tekrar bağlanmazsan) aynı hatayı almazsın

5. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Multiplayer'de yükü ayrı al , Singleplayerde ayrı al. Yani diyeceğim o ki normal oyunda yani singleplayerde yük alıp yarıda bırakıp multiplayere girme , oynayacağın oyuna göre gir orda yükü alıp teslimat yap. Öyle sıkıntı yaşamazsın.

6. NeuWalker

NeuWalker

29
    15
    1
    35
    TruckersMP Profili
    verdiğin save dosyasını winrarla indirdim fakat pek anlayamadım. devamında ne yapmam gerekiyo?

7. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İndirdiğiniz Rar Arşivin'in içerisinde 5605468 adlı sayılar bulunmaktadır, bu sayılı olan klasör'ü masaüstü'e sürükleyin, daha sonra Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 Profiles'in içine atın.

8. NeuWalker

NeuWalker

29
    15
    1
    35
    TruckersMP Profili
    onu atıp profilesteki kendi dosyamı sildim. şimdi başka hesap çıktı yeni hesap kurup onlamı devam edicem?

9. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet, dediğiniz gibi yapacaksınız.

10. NeuWalker