1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Gamepad ayar sorunu (How to survive)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheKingTR tarafından 17 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Beyler bende oyun kolu var sorunsuz çalışıyor fakat oyunda elime sopa felan aldığımda adam sağa sola dönmüyor + ayarlara da girilmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim hatta bi rusça video vardı onları denedim yine aynı oynayan varsa bi yardım edebilir mi :(

2. opel57

opel57
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    hangi oyun :)

3. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Başlı yazmıştım how to survive kardeş

4. DarqWood

DarqWood
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    15
    11
    35
    TruckersMP Profili
    Oyunun Adı yanılmıyorsam HowToSurvive (Başlıkta yazıyor:))

5. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    of özür dilerim :D ben onu görmemişim :D bu konuda bilgim yok ben san andreas falan sanmıştım :D tekrar pardon :)

KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  6. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeş bu zamanda san andreas mı kaldı :D bu oyun 2 kişilik oynanılabiliyo o yüzden arkiyle oynıcaktık, 1 kişilik klavyeden sorunsuz oynuyoruz ama 2. kişi için gamepad`ın sağ sol ayarını bi yapamadım baya bi araştırdım internette de düzgün bişe yok heralde çok fazla ünlü bi oyun değil galiba :( ve bide 2. kişi xbox koluyla oynuyormuş onu ayarlayamıyorum işte sorun bu peki normal kolu xbox gibi gösteren bi program biliyor musun ?

hatta dediğim video bu gösterdiklerini yapıyorum controlda xbox yada pad ayarı çıkmıyor :(

7. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    valla oyun koluyla oynamayalı bayağı zaman oldu :D pek anlamam ondan :D ayrıca san andreas kaldı ben 5-6 yıldır oynuyordum tabi ets2 bulunca çarpıldım aman tanrım didim :D araştır soruştur bir yandanda 3 yıl kadar bir süre alma peşinde koştum sonunda çare bulamayınca :D satın aldım memnunum,mutluyum :) saygılarımı sunarım iyi oyun,iyi forumlar dilerim :)