1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji G27 Sorun

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve myleader tarafından 29 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. myleader

myleader
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

33
    3
    0
    0
    Arkadaşlar merhaba tam sorunmu bilmiyorum ama takıldıgım bir konuyu size danısmak istedim.
    Yakın bir arkadasımdan g27 satın aldım ets2 oynarken ilk turda sorun yokken ikinci turda oyundaki direksiyon benden biraz daha fazla dönüyor direksiyonu tam tur cevirdigim zaman ise bende hafif yamuk dururken oyunda tam düz duruyor ayrıca düz dururken saga ve sola hafif bosluk var gibi aslında bunlar sorunmu yoksa direksiyonmu boyle onu ogrenmek istiyorum konuyla ilgili videolara bakarsanız sevinirim.

Aşşağıdaki videoda ikinci turda direksiyon bende düzken arabada hafif yamuk.
    https://www.youtube.com/watch?v=VBlT0pNB7ic

Bu videoda ise duz dururken hafif bosluklar var ayrıca oyunda tam dönerken bende hafif yamuk kalıyor..
    https://www.youtube.com/watch?v=ElgEBCFSzvo

iyi aksamlar.

2. Cambergangara

Cambergangara
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    3
    0
    50
    TruckersMP Profili
    direksiyon hassasiyetinde sıkıntı var

3. myleader

myleader

33
    3
    0
    0
    hassasiyet en sağda doğrusallık en solda açıkcası ben ondan oldugunu düşünmüyorum

4. UlasCaNN

UlasCaNN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    1.347
    1.786
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  5. myleader

myleader

33
    3
    0
    0
    Ayarlarım buradakiler ile aynı G27 kullanıpta böyle bi sorunla karşılaşan varmı merak editorum