1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel FS15 Almalı mıyım?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SUPPORT tarafından 3 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SUPPORT

SUPPORT
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Selamın aleyküm beyler steamda Farming Simulator 2015 %40 indirimle 42TL'ye düşmüş. Yaz indirimin de %15 di indirim. Şimdi alayım mı yoksa kış indirimini bekleyim mi? Yazın olan düşük indirim korkutuyor beni şimdi bu %40'lığı kaçırırsam kışın pahalı almak istemiyorum :/. Veya şimdi %40lık indirim Kış indiriminde %50 falan gelirse diye de tereddüt ediyorum. Bir fikir önerin

2. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    FS2015 on numara süper bi oyun :) Şimdiden oynamak istiyorsan almanı şiddetle tavsiye ederim zaten en fazla 5-10 tl ( ? ) daha ucuzlar olsa bile :) Durumun iyiyse şiddetle almanı öneririm.

SUPPORT bunu beğendi.
  3. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Böyle indirimler için hep para biriktiriyorum da hani daha ucuzlarsa diye pişmanlık çekmek istemiyorum. Veya bu indirimi önümüzde ki indirim yakalayamazsam diye de tedirgin oluyorum :) Yorumun için teşekkürler.

4. Türk_Squidward

Türk_Squidward

286
    74
    70
    Mercedes
    Bence Alma,Ama çok merak ediyorsan oynamak istiyorsan al,ama farming güzel oyun değil,ben gorusumu paylastim

SUPPORT bunu beğendi.
  5. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    bence kalbinizin sesini dinleyin :D kışın indirim olacağından bayağı eminseniz kışı bekleyin derim.demosunu oynamıştım iyiydi :D

SUPPORT bunu beğendi.
  6. TOLGÆSER

TOLGÆSER

23
    245
    46
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    bence şimdilik merak ediyorsan indir ama daha büyük indirim gelirse pişman olursun :)

SUPPORT bunu beğendi.
  7. SouL'Fly

SouL'Fly
    Plaka

24
    335
    66
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ne olacağı belli olmaz belki yılbaşı indirimi felan ama bunun kadar olur mu bilemem. Oyuna gelirsek benim izlediğim kadar yani Oyun Portal'ın videolarına dayanarak söylüyorum ki oyunun grafikleri ve gerçekcilik boyutunu pek beğenmedim, ayrıca traktör römorkunu yerleştirirken biraz sıkıntı çıktığını gördüm, ama çok merak ediyorsan ve sardıysa al. Traktör kabinlerini falan pek gerçekçi değil. Ama dediğim gibi çok sardıysa al tabi :) Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

SUPPORT ve Türk_Squidward bunu beğendi.
  8. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yorumlarınız için teşekkür edeceğim. Benim hoşuma gidiyor grafikler vs. Ayrıca multiplayer olması ilgimi daha da çekiyor. MP oyunlara ayrı bir ilgim var. :) Bu yüzden almaya karar verdim.

GuSTaV bunu beğendi.
  9. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    Ne diyelim o zaman hayırlı olsun :) Steam bu işi belli olmaz kış indirimde belkide daha az indirim yapar şimdiden alman iyi olmuş kafan fazla ağrımaz,şimdi indirim bitmiş almamış olsaydın "keşke alsaydım" diyebilirdin ;)8--)

SUPPORT bunu beğendi.
  10. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Zevkli bir oyun hemde arkadaslarınla beraber multiplayer oynarsan vazgeçilmez diyebilirim,Bence kaçirma.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.