1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Format Sonrası Kayıtlı Dosya Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Cappadocian tarafından 30 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Cappadocian

Cappadocian
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Belgelerimdeki modlarımı ve kayıt dosyalarımı yedekleyip bilgisayarıma format attım. ETS 2'yi tekrar kurup belgelerime kayıtları tekrar attım ancak kayıtları ve modları oyunda göremiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

2. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Yedeklerinizdeki sadece profiles dosyasının içindeki profilinizi ve mod dosyasındaki modlarınızı aktarmayı dener misiniz lütfen, ayrıca bunları yapmadan önce oyunun belgelerime dosya oluşturması için oyuna girdiniz mi?

3. Cappadocian

Cappadocian

29
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Oyunu açmadan tüm aktarmıştım. Sadece atölye modları çıkmıştı ve ekran görüntüsü almayı denedim. Oyun içinde belgelerin nereye kaydolduğunu görebilmek için ss aldım fakat ss'nin belgelerime değil steam klasöründe olduğunu gördüm. Gördüğüm her şeyi sildim fakat hiçbir şey değişmedi.

4. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Öncelikle yaptığınız işlemler geri alın. Daha sonra oyuna girip bir profil oluşturun ve size vereceği ilk teslimatı tamamlayın. Daha sonra oyundan çıkıp Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > profiles dosyasının içindeki profil dosyasını silin. Sonrasında yedekleriniz ile değişim işlemini yapabilirsiniz.

5. Cappadocian

Cappadocian

29
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Dediğinizi yaptım fakat oyundan çıkınca belgelerimde Euro Truck Simulator 2 klasörünü göremedim.

Ekleme:Steam Cloud kaynaklıymış biraz kurcalayınca hallettim teşekkürler yardım için.

Son düzenleme: 30 Haziran 2016
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.