1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Farming Simulatör 2015 0xc000007b Hatası

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Alenqroo tarafından 28 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Alenqroo

Alenqroo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

263
    191
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    28.11.2015 Tarihinde Farming Simulatör 2015 Aldım. İndirdim Oyunu Başlattıgım Zaman Steam Ekranı Gelip Farming Simulatör 2015 Başlatılıyor Diyor Sonra Kapanıyor.

Dosya Konumundan Actıgım Zaman İse 0xc000007b Hatası Hatasını Alıyorum. Yardım Edersiniz Sevinirim.

2. @Alenqroo
    "Steam > Kütüphane > Farming Simulator 2015 > Sağ tık > Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula" seçeneğine tıklayın ve işlemin tamamlanmasını bekleyiniz.

Baranonen34 bunu beğendi.
  3. Alenqroo

Alenqroo
    Plaka

263
    191
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yaptıgım Zaman Hala Aynı Hataları Alıyorum. :( Bu Bölüm Acılıyor Gerisi Gelmiyor.

4. @Alenqroo
    • "Steam > Kütüphane > Farming Simulator 2015 > Sağ tık > Özellikler > Yerel Dosyalar > Yerel Dosyalara Gözat" seçeneğine tıklayın.
    • Açılan pencerede bilgisayarınız 64 bit ise x64 adlı klasöre, 32 bit ise x86 yazan klasöre tıklayınız.
    • Klasörün içindeki "FarmingSimulator2015Game.exe" adlı dosyayı çalıştırınız.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Kasım 2015
  5. Alenqroo

Alenqroo
    Plaka

263
    191
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    x64 Dosyasındakini Actıgım Zaman 07b Hatasını Alıyorum x86 Dakini Actıgım Zaman İse Farming Baslatılıyor Diyor Gerisi Gelmiyor.

6. @Alenqroo
    Yönetici olarak çalıştırınız.

7. Nevzat G.DOĞDU

Nevzat G.DOĞDU
    Plaka

54
    92
    78
    100
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Hata kodunu Google'a yazarsan bu konuda çözüm sunan kaynaklar mevcut. İncelemeni tavsiye ederim.

8. Alenqroo

Alenqroo
    Plaka

263
    191
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yönetici Olarak Calıstırdım. Arastırdım Cözüm Bulamadım.

9. Nevzat G.DOĞDU

Nevzat G.DOĞDU
    Plaka

54
    92
    78
    100
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bu hata
    hata kodunu birçok nedeni mevcut. Net framework dosyaları zarar görmüş olabilir , Bilgisayarına Virüs bulaşmış olabilir. Siz dediğimi yapın Google arama motorunda yazdığınızda bu hatanın alınmasının nerdeyse 10 farklı sebebi olduğunu görürsünüz. Tek tek çözümleri deneyin.

10. HasanBey TV

HasanBey TV
    Plaka

164
    115
    160
    Volvo
    TruckersMP Profili
    aynı sorun bendede var çözüm bulamadım hala :(