1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Fare sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Taha tarafından 10 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Taha

Taha
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    46
    6
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar neredeyse 3 gündür fare sorunum var sadece ETS2DE olan ben oyunu fare ile oynuyorum.Ama birden etrafıma bakmak için sağ tuşa bastığımda birden gereğinden fazla aşağı indi fare (fare derken oyundaki görüntü.). Bayağı can sıkmaya başladı bu olay herhangi bir çözüm bilen yazarsa çok sevinirim.

2. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Fare ile sağ-sola baktıktan hemen sonra 1'e basarsanız standart kokpit görünümüne geçersiniz ve kamera açısı düzelir.
    Ek olarak F4 menüsünden kamera açılarını düzenleyebilirsiniz.

3. Taha

Taha
    Plaka

23
    46
    6
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kamera açısı ile ilgili değil problem fare ile. Nasıl diyim sana mesela fare ile oynuyosun diyelim sağ sola bakmak için farenin sağ tuşunu kullanırsın(genelde). sağ fare tuşuna tıkladıgım anda kamera aşağı iniyor.Anlatabildimmi emin değilim ama.

4. Taha

Taha
    Plaka

23
    46
    6
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Fareyi söküp çıkardım temin belki düzelir diye ama bir faydasını göremedim maalesef.

5. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Çekicinizi fare ile kontrol ediyorsanız eğer klavye ayarları kısmında menünün alt taraflarında kamerayı fare ile döndür gibi bir tuş ataması olacak. Sağa sola bakmak ya da kamerayı çevirmek için bu tuşa basılı tutarak fareyi hareket ettirmeniz gerekiyor. Yine aynı menüden tuş atamalarını kontrol edin. Farenin sağ tuşuna bir komut atamızsınız belli ki. Olmazsa default ayarlara alarak tekrar ayarlayın.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.