1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Euro Truck Simulator 2 Yaklaşan 1.22 Güncellemesi

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Mci61 tarafından 4 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Patriot

Patriot
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

386
    113
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şahsen ben o lisanslı lastik markaları DLC ' si için kısaca @ismail55 ' de dediği gibi " 3 yazı için " para vermem.

opel57 bunu beğendi.
  2. gokhankusmen

gokhankusmen
    Plaka

28
    55
    27
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    -Neden oyun böyle hep ufak ufak değişikliklerle gelişiyor.Yani büyük bir güncelleme olur arkasından part part küçük küçük gelir budur yani bu şekilde 2017'de anca istediğimiz gibi oyun olur.

-Hala korna sesi,fosfor vb şeyler neden gelmez ki?TIR oyunu bu kardeşim bir TÜRKİYE boyasi bile yokken..

-Ve neden saçma sapan şeyler DLC halinde paralı satılıyor..39 TL'ye oyun aldık yetmiyormu? :D 3 tane dlc aldım odamı yetmiyor?

ERKAN61 ve opel57 bunu beğendi.
  3. opel57

opel57
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    abi haklısın ama biz sonuçta para verdik anlıyorum para kazanmak istiyorlar ama alamayanlarıda düşünmeleri lazım dlc işlerini abartıyorlar bence @ismail55 kardeşiminde dediği gibi bencede 3 yazı için para vermeye değmez :D onu saçma yapmışlar ne yani 3 yazı daha oyuna ekleseler ölürlermi kesin Allah bilir o dlcyide 20 tl yaparlar yaparlarsa şaşırmam :D de dediğim gibi DLC alamayanlar için SCS nin bence acil adım atması gerektiğinin kanaatindeyim :D Rabbim herkeze geceleri DLC perileri nasip etsin :D iyi forumlar dilerim :D

ERKAN61 ve KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  4. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

42
    2.337
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Lastik çeşitleri fazla olursa DLC paketi alınabilir. Fakat diğer arkadaşlarında dediği gibi 3 tane olursa alınmaz. Bir de lasitk DLC paketini alınca multiye uyumlu olup olmacağını düşün. Off ya şu oyunun mutliplayerini de firma yapsa çok güzel olacak ama işte millete eziyet ediyorlar.

gokhankusmen ve opel57 bunu beğendi.
  5. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    garibanları düşünen yokki cem abim :( scs nin demek istediği parayı veren düdüğü çalar.Ama biz onları bu kadar düşünürken onlarında bizi düşünmesi lazım aynı vefayı onlardanda bekliyorum şahsen :)

6. Bir yandan SCS'de haklı. Emek verip lastik firmalarının lisanslarını alıyorlar. DLC olarak çıkarmaları en doğal hakları. Çıkacak DLC'nin en fazla 5 TL olacağını umut ediyorum.

ERKAN61, Charles ve KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  7. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.369
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Madem para kazanmak istiyorsun Türkiye boya paketini yap on bin türk oynuyorsa 8bininin alacağından eminim

Tosunpasa, Onur 01 ve ERKAN61 bunu beğendi.
  8. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Her şeyi paralı yaparak oyuncuları soğutma aşamasına gelecek. Helal sana SCS

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Kasım 2015
    opel57 ve KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  9. ERKAN61

ERKAN61
    Plaka

41
    39
    22
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşa katılıyorum.. Türkiye boya paketini çıkarsın.scs

10. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yav daha iskandinavya ile aksesuar dlci`sini alamadık adamlar bide lastik dlc`si çıkarıyor :D

opel57 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.