1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Euro Truck Simulator 2: v1.14 Beta Güncellemesi Yayınlandı!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Bomlife tarafından 23 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165
    Cvp: Euro Truck Simulator 2: v1.14 Beta Güncellemesi Yayınlandı!

World of Trucks profilinizde kullandığınız çekicinin profilini yansıtabiliyorsunuz.

2. jazzock552

jazzock552
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

190
    5
    70
    DAF
    TruckersMP Profili

Yeni Daf ile ilgili bir + ekleyeyim.
    Dönüş çapı çok iyi olmuş. Normalde eski kasayla ya da herhangi bir tırla ana yolda tek manevrada dönüş yapamıyordum. 2. manevra şarttı. Bunda çok rahat tek manevrayla dönülüyor.

3. ClioCin

ClioCin
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

177
    220
    165
    Kenworth
    TruckersMP Profili

Şimdilik gözüme çarpanlar:

Dingilin havada veya inik olduğunu göstergeden veya içeride bir tuşun hareketiyle belirtmiş olsalar daha iyi olurdu.

Yeni E6nın kabin içi daha gelişmiş şekilde modellenebilirmiş, ama aynalarını çok beğendim diğeri kadar küçük değil, bir man aynası kadar var. Ayrıca araç şuan tüm tırlar arasında en çok kayan araç gibi hissettim, retarderi açıp kısa bir dönüş yaptım ve çok rahat 180 derece kadar kaydı, bir bakıma iyi bir bakıma da kötü aslında ama biraz ayarlarını düşürmeliler diye düşünüyorum. Birde gerçekte olan torkunu bilmiyorum ama en azından torku bir 300-500 daha yüksek olan bir motor seçeneği gelse çok daha güzel olabilir, volvo 3550 falanken yeni daf için 2500 çok düşük geliyor gözüme.
    En büyük gözüme çarpan durumsa direksiyonun duruşu, ben koltuk ayarını en uzak ayara getirerek oynayan biri olarak en azından göstergenin daha rahat görülebilmesi için direksiyonun daha aşağıya eğilmesi gerekiyor, belki ilerleyen zamanlarda bir direksiyon ayarı gelirse sadece yeni daf için değil tüm tırlar için müthiş olur, bir umut.
    Onun dışında beğendim ama daha kontrol etmediğim noktalar var daha onlara da göz attığımda tekrar bir ekleme yaparım.

Ayrıca ilerleyen sürümlerde yukarıda bashettiğim gibi bir direksiyon ayarı ve adam akıllı bir süspansiyon ayarı gelse, ön, orta, arka kısım hepsi içinde olan gerçekteki gibi tadından yenmez. birde @"jazzock552" ye sonuna kadar katılıyorum güzel yerlere değinmiş.

4. ExeLance

ExeLance

220
    111
    105
    MAN
    TruckersMP Profili

Aracın sürüş dinamikleri hoşuma gitti volvodan rahat gıdiyor yollarda ancak motor yetersiz kalıyor vites geçişleride çok hızlı aracın gidişine güvendikten sonra sert bir dönüş yapayım dedim rahatlıkda döndüm yalnız dorsenin tekerleri kaldırıma carpınca zıpladı normalde böyle bir durumda diğer tırlar yan yatarken bu araç sekerek kendini kurtardı.

5. NiekHD

NiekHD

1.215
    2.256
    165

Arkadaşlar söylediklerinizde haklısınız fakat Volvo FH'13 güncellemesi geldiğinde aracın oyundaki ilk hali ile şimdiki hali arasında dağlar kadar fark var, en basitinden araç ilk çıktığında tek kabin modeli vardı şuan lüks kabin modu entegresi yapıldı daha sonraki güncellemelerde.

DAF XF E6 macerasıda yeni başladı, elbette bir çok geri bildirim olacak, oluyordur SCS diğer bir çok oyun firması gibi bunları göz ardı etmiyor kullanıcıların geri bildirimleri dahilinde gelecek güncellemelerde ya da resmi güncellemelerde uyguluyor.

E6 için abartmıyorum Volvo FH'13'de aldığım hazdan ve sürüş zevkinden dahasını aldım çok rahat ve keyifle sürüyorum. Sanıyorumki bir çok gözle görülür eksisine rağmen benimle aynı fikirdesinizdir.

@"ClioCin" Volvo FH Reworked'da yapılan beygir'e tork oranını yapsalar, atıyorum 2 adet şanzıman seçeneği olur, ikiside 500 beygir olabilir fakat euro 6 şanzıman da 2000 varsa euro klasik şanzıman da 3000 civarı bir arttırma seçeneği yapabilirler ve bu gayet hoş olur.

6. Doğan Güneş

Doğan Güneş
    Plaka

28
    49
    7
    65
    Scania
    TruckersMP Profili

AI araclarda DAF Euro 6'yı goren var mı? Ben goremedim.

7. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200

scs dediğiniz gibi oyuncuların her istediğini yavaş olmasına rağmen gerçekleştirdi, 1.14 ile gelen dingil kaldırma özelliği ileride çıkması muhtemel tandem ve kendi dorsemize sahip olabileceğimiz için yapılmış olabilir mi? daf'tan çok dingil kaldırma özelliği hoşuma gitti.

8. NiekHD

NiekHD

1.215
    2.256
    165

Rostock ve DLC bağlantı yolunu kimler farketti ? Sanıyorumki kimse farketmedi.

Neden bahsediyorsun derseniz Scandinavia DLC'si ile ilgili şuan çıkan güncellemede ipuçları mevcut, nerde nasıl diyecek olursanız aşağıdaki görseller ile destekliyeyim.

Resimde gördüğünüz üzere Rostock'a çıkarken önceki otoban bağlantısı İsveç tarafına doğru devam etmekte, ve ben serbest kamera ile keşfe çıktığımda standart olarak bırakılan kapamalardan fazlası mevcut.. Yol bağlantısı görselde yazdığım Ferry Boat yazısına kadar devam etmekte muhtemelen karşıya geçiş vapur bağlantısı ile olacak (mantıklı olan).

Ek olarak bağlantıda kavşaklar mevcut, ilk kavşak Rostock'a götürüyor bizi yukarıdan alt çevre yolunun dışında muhtemelen üst çevre yolu olacak alt ve üst çevre yolu olmak üzere..

Yukarıdaki resme ek olarak, aşağıdaki resim ile güçlü bir destekleme olsun.

Diğer bir bağlantı kuvvetle muhtemel Kiel üzerinden olacak -ki bundan daha önce bahsetmiştim. Muhtemelen Kiel otobanında bulunan büyük A kavşaktan danimarka bağlantısı verilecek.

Aşağıdaki resim ise ilk kavşak, sağ taraf İsveç tarafına, düz devam ettiğinizde Rostock tarafına gidiyorsunuz.

Kimler katılıyor söylediklerime ? :)

-

@"jazzock552" @"ClioCin" @"Tercüman" @"Bomlife"

9. İsmailBabalık

İsmailBabalık

93
    2
    35
    DAF

Ben katılıyorum :D

10. ClioCin

ClioCin
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

177
    220
    165
    Kenworth
    TruckersMP Profili

@"NiekHD" Bence de doğru abi, altyapıyı şimdiden hazırlamışlar :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.