1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP Sunuculara Bağlanamıyorum

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Muhendis tarafından 27 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Muhendis

Muhendis
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    3
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba, yeni sürümü multiplayer'ın son sürümünü indirdim ve oyunumun beta ayarınıda hiç bir betaya katılma yaptım, oyuna girdim giriş yaptım ancak server'a bir türlü bağlanamıyorum.İnternet hızımda bir sıkıntı yok ancak.Var mı bir çözümü ? Teşekkürler şimdiden herkese.

2. coskunozc

coskunozc
    Plaka

70
    10
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    EU #2 ye giriniz. Hem bunda hız sınırı yok. EU #1 e girdiğimde bendede aynı sorunlar oluyordu. 5-6 defa oyundan çıktım girdim fakat sorun düzelmedi. En sonunda EU #2'ye girdim sorun düzeldi.Denemenizi tavsiye ederim. İyi oyunlar

3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @Muhendis,

Bazı Virus programları, Euro Truck Simulator 2 Multiplayer'i engelliyor, Multiplayer modunu virus olarak gördüğü için fakat multiplayer modu virus değil :) Burası aklınızda bulunsun, sonradan sorun yaşarsınız vs. İlk olarak bu durumda yapmamız gereken şunlardır, Eğer şuan kullandığın bigisayarda Virus Programı varsa, Ki var sanırım? " Lütfen kapatmayı deneyin " geçici olarak kapatın oyuna tekrar giriş yapın,

• Oyunda yenisiniz sanıyorum Kullandığınız avatar'dan vs belli :) Sanırsam DirectX'i yüklemediğinden de bu hatayı alıyorsunuz, Buradan DirectX'i kurun eğer sorunuz düzelirse ve devam ederse gerekli bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

4. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    EU1 ve EU2 yoğun görünüyor EU3 'e giriş yapmayı deneyin.

Edit: Sunucular an itibariyle yoğun arkadaşlar girememeniz normal. Boş sunuculara yönelebilirsiniz.

Son düzenleme: 27 Aralık 2015
    Muhendis bunu beğendi.
  5. Muhendis

Muhendis

28
    3
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Peki denerim teşekkürler :)
    Sanırım server yoğunluğundan dolayıymış.Başka server'a tıkladım bağlandım.Aslında uzun zamandır bağımlısıyım oyunun ancak orjinalini alıp multiplayer oynamak için indirime girmesini bekliyordum, daha dün başladım multiplayer'a.Bu sitede de yeniyim, ancak gayet güzel site tebrik ederim yönetim ekibini.Final sınavlarım bittikten sonra forumda bir konu vb. açıp tanışmak isterim herkesle, çok teşekkür ederim iyi akşamlar :)

Yaptım işe yaradı sağolasın :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.