1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP Profil Yardım

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve drivingslow tarafından 23 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. drivingslow

drivingslow
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    arkadaslar selamın aleykum 1 sorunum var kım yardımcı olabilır

kardesım oncelıkle cok tesekkur ederım 2gundur ugrasıyorum ets 2 mpyi kurdum halletım işte kuzenle filan birlikte oynamaya caslıyoruz bi kere bulsutuk bidaha bulusamadık sureklı sacma sapan profıl acıyorum bazen baglanıyo bazen baglanmıyo baglanmak için genellıkle profıl acıp öğretici modu atlıyorum atladıktan sonra normal oyun devam edıyo esc ye basıp kaydet/yükleye basıp herangi bi yere basıp yujkle dıyom sonra mp ye giriyo biraz yardımcı olsan

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Haziran 2015
  2. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sorun nedir? :)

Bağlanmaya çalıştığında server dolu olabilir. Aldığın hatayı yazabilir misin?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Haziran 2015
  3. drivingslow

drivingslow

26
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    kardesım baglanmada sıkntı yok baglanma bolumune gelınce baglanıyoda ben oyuna baglama ekranına cok zor gelıyorum

4. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyuna bağlanma ekranı derken? :) Şifremizi yazdığımız yer mi yoksa ''Sür, seçenekler, harita vb.'' butonlarının olduğu menü mü?

5. drivingslow

drivingslow

26
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    onur reis kusura bakma rahatsız edıyorum iftarda gelıyo sorunum şu bilader
    oyuna epostam şifremle europa 1 sw sine giriyorum
    sonra soldan herangi bir profıl secıyorum
    genellıkle yenı olusturuyom olsuutrunca sıkntı oluyo olusturmayınca olmuyo
    olan sıkntıda ogretıcı moduna hayır dıyorum ondan sonra sevkıyat verıyo o verdigi sevkıyat arasında normal ets2 oynuyorum sonra esc ye basıp kaydet yukle kısmından herangi bi otomatık kayıta tıklıyom
    ondan sonra sw ye baglanıyo sorun burda kardesım bide ben kuzenımle nasıl bulusacam aynı sehirde

6. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kuzeninle aynı şehirde buluşabilmek için birbirinize save dosyanızı atabilirsiniz. Zaten yeni profil oluşturduğunda öğretici moda hayır dedikten sonra verilen yükde oyuna bağlanmazsın, yeni profil oluşturunca bende de böyle olmuştu. Verdiği yükü Multiplayer oynarken götürmek istiyorsan ESC tuşuna basıp ''Sür'' butonuna basacaksan veya Kaydet/Yükle yapacaksın.

-Save dosyasını arkadaşınla nasıl paylaşacağını öğrenmek için bu videoyu izleyebilirsin;

Charles bunu beğendi.