1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP Neden Kendi Skinlerimizi Kullanamıyoruz?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve kaDir44 tarafından 9 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kaDir44

kaDir44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    160
    25
    55
    Volvo
    arkadaşlar neden multiplayerde kendi skinli araçlarımızı kullanamıyoruz? bunun için bi çalışma oldu mu veyahut olucak mı?

2. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    kendi skinli derken dlc skin paketinimi kastediyorsunus yoksa sizin kendi yapmis oldugunuz herhangi bir skinmi?

3. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    aynen

4. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    onu kullanabilmek icin ozel bir kodlama lazim dlc paketlerindeki gibi

5. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    olur veya olmaz bilmiyorumda ets2mptr adminleri bu konuyu iletse çok güzel olur bence normal satılan dlc ler kendi özgün dlc leri ve benim hoşuma gitmiyor sonuçta zaten multi insanlar skinlerini ekleyebilmeli diye düşünüyorum

6. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Online olan yaklaşık 2000 3000 kişi aynı anda server a veri yollarsa, o server o veriyi kaldırmaz. Ekstra bir de ping yapacağına eminim. Biz daha önce araştırdığımız bu şekilde bir iddia ile durdurulmuştuk en azından. Şu anda durum nedir bilemiyorum.

7. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    dediğin doğru olabilirde sonuçta özgür bi dünya yapımcılar bunu göz önüne almalı bence sadece skin olarak demiyorum yani bende istiyorum diye de olucak bir konu değil sadece tartışma yaratmak istiyorum çünkü ben kullanıcıyım ve benim gibi birçok kullanıcıda çok şey istiyor ama nedense adminlerin kendi istediği şeyler sunucuda yer alıyor tamam 2000 3000 kişi servere giriyorda bunu kaldıramıyorsa multiplayeri açmasınında bi anlamı olmaz. sonuçta bi hizmet sunuluyor insanlara ama nedense kısıtlamalı he şu konuda müzdarip olduğum için yorum yapamıyorum çok multiplayer paralı olup alsaydım ozaman daha çok yüklenirdim ama ücretsiz hizmet olduğu için isteyen girer istemeyen girmez düşüncesindeyim

8. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Olay zaten hizmetin ücretsiz olmasından kaynaklanıyor. Kaldı ki senin istediğin şeyler, çoğu kullanıcının istekleriyle çakışıyor. Bizler de isteriz kendi katı modellerimizi oyunda görmeyi -en azından görsel tasarımlarımızı- ama bu modu yapan insanlar da 17 18 yaşında bir grup genç. Yani maddi olarak verebilecekleri desteğin belirli bir sınırı vardır eminim. Şöyle de bir durum söz konusu, diyelim ki serverları bu tip eklentileri kaldıracak düzeye getirdiler. O zaman da koca çekicinin üzerine Adriana Lima fotoğrafı yapıştırmış akl uçkurunda ergenler çıkacak. Ya da penis şeklinde dorseler görmeye başlayacağız... Bizler, mümkün olduğunca sakin ve profesyonel şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Keza fikirlerimiz de aynı yönde gelişiyor. Ama senin önüne geçip fren yapan ya da yolları sadece Türk' e açarım diyen bir topluluktan aynı şekilde düşünce yapısı oluşturmasını bekleyemeyiz öyle değil mi? Mod yapımcılarının bu kadar detaylı düşündüklerini sanmıyorum elbette ama bu iş için şu an ki görüşüm: İki ucu sihirli değnek.

Son olarak da modun henüz alpha aşamasında olduğunu düşünürsek, bu kadar ilerleme kaydedebilmiş olmaları bile büyük başarı bence.

kaDir44 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.