1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS2mp Mikrafon sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Marlboro tarafından 25 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Marlboro

Marlboro
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    25
    0
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    iyi günler oyunda son zamanlarda çözemediğim bir mikrafon problemi var v tuşuna basıyorum ama sesim gitmiyor alt tarafta v tuşuna bastığımız zaman normalde beyaz bir yazı ile isim gözükür ve bu bende gözükmüyor aynı şekilde karşı tarafında sesi gelmiyor sorun neden kaynaklanıyor acaba ?

Not ; Telsiz açık frekansları değiştirsem bile sorun devam ediyor yaklaşık 1 haftadır sorun aynı ne karşıdan bana ses geliyor ne de karşıya ses gidiyor

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Temmuz 2016
  2. HasanGamer

HasanGamer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

158
    37
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ses Aygıtlarına bak orda senin mikrofunun sesi kapalı olabilir ve karıştırıcıda oyunun sesini kapattısanda olabilir.Bide Oyunun Kendi seçeneklerinde bulunan ses seçeneklerine bak.İnşallah Yardımcı Olabilmişimdir:Honkhonk::Honkhonk::ets2mptr::ets2mptr:

3. Marlboro

Marlboro
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    25
    0
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Mikrafonum sürekli açık sadece oyun içinde bu sorunu yaşıyorum oyunun sesi full ne benim karşı tarafa sesim gidiyor nede karşıdan geliyor oyuna girdiğim arkadaşlar karşıdan ses geldiğini söylüyor oyunun kendi seçeneklerinde bulunan ses seçeneklerinede baktım ama en son çare forum yardımını olarak gördüm

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.