1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets2mp Kayıt Olma

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Helguera tarafından 4 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Helguera

Helguera
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

45
    1
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar oyunu bugün satın aldım. mp cllienti indirdim ve oyuna girdim. Başlarda biraz eğleneyim derken ipin ucunu kaçırdım. 2 gün ban yedim.

Başka bir hesap açarak mp girme şansım yok mu? uğraştım fakat başka bir steam hesabı ile kayıt olamadım. Oyun kütüphanede gözüküyor. profil herkese açık fakat sitede 'ETS2MP hesabı oluşturmak için steam kütüphanenizde ETS2 olması gerekir. Eğer varsa, profilinizin herkese açık olup olmadığını kontrol edin.' yazıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

e10.12.65 bunu beğendi.
  2. Ismail Can

Ismail Can
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Cezanın süresini bekle derim. Yan hesap filan açma perma yersin. Yani sınırsız yersin boşa almış olursun oyunu.

3. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Başka bir steam hesabı alıyorsan başka bir Ets 2 de alman lazım.

4. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    Zaten ban süreniz kısa,bunun için yeni hesap almaya gerek.
    Resmi yazıya gerçek hesabınız ban'lı ise ikincil hesap oluşturmak sınırsız ban sebebi.

5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Multiplayera kayıt olabilmeniz için hesabınızda orjinal ETS 2 olmalı, yani her steam hesabıyla ayrı ayrı satın alınmalı. Ayrıca ban geçmişiniz kabarık değil, sadece bir yasaklanmanız mevcut. Yasaklanma sürenizin dolmasını bekleyiniz, yasaklanmaları yeni hesaplarla aşmak ceza sürenizin artmasına neden olur.
    http://ets2mp.com/index.php?page=profile&id=513260
    http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-oyun-kurallari-guncellendi.1762/

Not: Aynı zamanda küfür ettiğinizi gösteren fotoğraflar mevcut, şikayet edilirseniz yasaklanma süreniz uzayacak.

Son düzenleme: 4 Ağustos 2015
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.