1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP İndirme Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve GH0S7 tarafından 5 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. GH0S7

GH0S7
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

7
    0
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    s.a arkadaşlar benim bilgisayarım formatlandı ve format sırasında ets2mp heabı açık kalmış bu yüzden oturum açıp mp (multiplayer) indiremiyorum bunun bir çözümü varmı? [ACİL]

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @zenon5955
    daha iyi bir yanıt alabilmen için, lütfen bunun bir ekran görüntüsünü atabilirmisin?

3. GH0S7

GH0S7
    Plaka

7
    0
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    eyw abi çözümü buldum sağolasın

4. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Tam anlayamadım fakat ETS 2'yi format sonrası yeniden kurdun ve multiplayer modunu indiremiyorsun umarım doğru anlamışımdır.

Düzenleme: Tamam şimdi anladım. Oturum açamadığın için bu linktende indiremezsin. Bak şöyle yapabilirsin. Öncelikle farklı bir tarayıcı deneyebilirsin. Eğer olmazsa ise umarım program adı vermek sorun teşkil etmiyordur. Ccleaner'ın ücretsiz sürümünü indirip tarayıcılarını temizleyip tekrardan deneyebilirsin. Ben şimdi indirdiğim güncel mp sürümünü sana upload edip linkini koyucam buraya sen ben yapana kadar bunları bir dene istersen ya da upload etmemi bekle.

Son Düzenleme: Çözümü bulmuşsun sanırım upload etmeme gerek yok. Keyifli oyunlar dileğiyle. :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.