1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP Giriş Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve YwZ84 tarafından 28 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. YwZ84

YwZ84
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    159
    29
    55
    TruckersMP Profili
    tamam deniyeceğim şimdi .

otum tamam oldu tekrar silip yüklemedim belgelerimdekini silip kurtulduk ama keşfettiğim yollar falanda onun yanında berbaerinde gitti yapacak bir şey artık , peki bu ben
    otum tamam oldu tekrar silip yüklemedim belgelerimdekini silip kurtulduk ama keşfettiğim yollar falanda onun yanında berbaerinde gitti yapacak bir şey artık , peki bu bendeki problem neden olmuştur sence ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Nisan 2016
  2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tekrar belirttiğim gibi, eğer daha önce kullandığınız save dosyasında çok fazla işçi varsa eğer bu sorun bundan kaynaklanmış olabilir, oyun içerisindeki işçiler oyuna ağırlık veriyor ve çökmelere sorun oluyor.

3. YwZ84

YwZ84

40
    159
    29
    55
    TruckersMP Profili
    yok işçi hiç tutumadım sadece tek profil var işçim yok gerek duymuyorum ben onlara çünki işçiye , acab diyeceğim bayadan beri oynamadım diyeceğim ama onunla ne alakası var , acaba workshoptan modlar indirdim bide original MP için mod indirdim 2 tane mod yöneticisinden onayladım ondanmı oldu diyeceğim bilmiyorumki .

4. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kullandığınız modlar, oyun içerisinde çökmeye vs neden olmuş olabilir evet.

YwZ84 bunu beğendi.
  5. YwZ84

YwZ84

40
    159
    29
    55
    TruckersMP Profili
    Hım anladım teşekürler konu kilit .

ismail bunu beğendi.
Konu Durumu: