1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP 'de Oyun İçi Saati Nasıl Tespit Edebilirim ?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve avcitalip tarafından 26 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. avcitalip

avcitalip
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    197
    106
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar, Dün akşam Güzel Yollar 2# videosunu Multiplayer 'da konvoy halinde çekmeye karar verdim, ve çektik çekmesine de oyunda o sırada saat 22:00 civarlarında ve zifiri karanlıktı(önümü zor görüyordum) ve bu yüzden videoyu beğenmedim.

Haftasonu Güzel Yollar 2# yi aynı şekilde multiplayer 'da tekrar çekmeye karar verdim, ve haftasonu yine aynı rotada bir konvoy düzenleyeceğim. Ama yine oyunda gece olsun istemiyoruz, bunun için Cuma veya Cumartesi akşamları oyun içi saat kaç olur bunu öğrenmek istiyoruz. Yardımcı olabilecek var mı ?

@omer584
    @Özgür59
    @SUPPORT

Şimdiden teşekkürler. :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Kasım 2015
  2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    SUPPORT ve Oguzmedia bunu beğendi.
  3. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    @avcitalip önceden tahmin etmek istiyorsanız oyun içi 6 dakika geçmesi için 1 dakika gibi bir sürenin geçmesi gerekiyor, yani oyun süresiyle 24 saat gerçekte 4 saate eşit. Bu bilgiyle hesaplayabilirsiniz :)

Son düzenleme: 26 Kasım 2015
  4. avcitalip

avcitalip
    Plaka

27
    197
    106
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Eyvallah, ama pek bir şey anlamadım :(

Keşke Real Time Sync olsa :) Dur bu bilgilerle hesaplayalım.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Kasım 2015
    DarkBlueRZ bunu beğendi.
  5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Multiplayera girip bilgileri doğruladım, siz yinede konvoy öncesi bir tarih için de hesaplayıp doğruluğunu kontrol edin, ne olur ne olmaz :)

avcitalip bunu beğendi.
  6. @avcitalip

https://krashnz.com/ets2mp adresinde kaydırma çubuğunu aşağıya doğru indirdiğiniz zaman şöyle bir bölüm karşımıza geliyor;

Bu bölümde kırmızı dikdörtgenle gösterdiğim alanda Multiplayer'daki güncel saat gösteriliyor. A.M. formatı öğleden öncesi için kullanılır. P.M formatı ise öğleden sonrası için kullanılır. Bu resimde gördüğünüz gibi Multiplayer'ın güncel saati 5:38 A.M. yani saat sabah 05:38'i gösteriyor.

İyi oyunlar...

avcitalip bunu beğendi.
  7. avcitalip

avcitalip
    Plaka

27
    197
    106
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hayır, biliyorum. Onu anladım. :D Sonraki günleri nasıl tahmin edeceğiz bu lazımdı. :)