1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP Ceza Kaldırma?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve gokhankral2 tarafından 19 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. gokhankral2

gokhankral2
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    66
    8
    35
    TruckersMP Profili
    Oyunda hız sınırından ve far olayından cok ceza yiyorum . farlar acıkken kasıyor mecbur kapatıyorum . acaba cezaları kapatma gibi bi olay varmı mp de ? varsa ban sebebimi teşekkürler simdiden

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Öyle bir şey yok,malesef :) gerçekçilik..

3. gokhankral2

gokhankral2
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    66
    8
    35
    TruckersMP Profili
    eskiden burda görmüştüm diye hatırlıyorum öle bi konu . ondan actım baslığı :(

4. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/profiles/Profiliniz/config.cfg dosyasını açıp, g_police değerini “0” yapın.

Semihcan bunu beğendi.
  5. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    aslında var, Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > profiles > xxxxx isimli profilin > config dosyasını not defteri ile aç, uset g_police "1"satırını uset g_police "0" yap kaydet cezalar kalkar, ama eğer farlarsa sıkıntı ayarlardan ikincil ışıklandırmayı kapatarak rahatlatabilirsin oyunu.

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  6. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Şöyle bir ayrıntı var; multiplayerda farların kapalı olması kazalara yol açabileceği ve trafiği tehlikeye soktuğu için hava karardığında farlarınızı yakmak zorundasınız. Bu nedenle oyundan banlanmak/kicklenmek nadir görülen bir durum olsa da aklınızda bulunsun.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.