1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets2mp ban raporundaki chat kısmına birşey yazılamıyor

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve oktayburak tarafından 19 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. oktayburak

oktayburak
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

153
    34
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu konuyu bulamadım ondan yeni açıyorum.Ben omer584 den sınırsız ban yemiştim ve bende bunun için rapor yazdım dün.Ve raporumdaki chat kısmında rejected ta yazmıyor ama chatta birşey yazamıyorum bununla ilgili bi görüntüde aldım lütfen yardım edin bu konuda.[​IMG]

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Biraz daha sakin olursanız daha iyi olur. Sizlik birşey yok. Gerekli kişi gerekli cevabı verecektir birazdan. Konuşmalarınıza daha dikkat edin.

3. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Daha önce konu açılıp gerekli cevapların verildiği ve konu farklı tartışmalara doğru gittiği için konuyu kilitliyorum. Bu forum üzerinden sizlere ban itirazı hakkında yol gösterici olup, oyundaki adminlerimiz ile iletişimde bulunmanızı sağlayabiliriz, geri kalanı yöneticinin kendi takdiridir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.