1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ets2 ye karşı duyarlılık...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve opel57 tarafından 11 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. opel57

opel57
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sayın abilerim ve kardeşlerim :) herkeze sevgiler ve saygılarımı sunarım.:) uzun zamandır forumumuzda yani burada ets2 öneriler ve istekleri konuşuyor ve SCS sesimizi duymuyor diyip duruyorduk.Ben Bir kaç önerilerimi scs ye mail attım şuan bekliyorum oyunu çok sevip memnun olduğumu ve neler yaparsanız dahada gelişebileceklerini memnuniyetin artacağını belirttim.
    Mektubumda ingilizcemden dolayı özür diledim gelişmiş olmadığı için.:) ve mektubum şu şekildeydi:

Dear,ScsSoftware
    the first first of all so nice game thank you for making my English is a bit weak, I'm sorry. I lovethis gameandI am very happy with it. Your suggestions for more development of the game. The explosion of tires and wear nice options such as to arrive. Besides, if the truck gets wet, Renaultlar for gps. In addition, they will add more color to the real damage field truck game. And it would be nice if in properties such as gear shift knob. I would like to pay my respects to you. I loveyour game. I wish you continued."

Türkçesi:"Sayın ScsSoftware
    ilk öncelikle bu kadar güzel bir oyun yaptığınız için sizlere teşekkür ederim.İngilizcem biraz zayıf olduğu için özür dilerim.Bu oyunu çok seviyorum ve çok memnunum.Sizlerin daha çok gelişmesi için oyunun önerilerde bulunmak isterim.Lastiklerin patlaması ve aşınması gibi seçenekler gelmesi güzel olmuş.Bunun yanında tırların ıslanması,Renaultlar için gps gelirse iyi olur.Ayrıca gerçek hasar alan tırlar daha renk katacaktır oyunumuza.Ve vites topuzu gibi özelliklerde gelirse güzel olacaktır.Sizlere saygılarımı sunarım.Oyununuzu çok seviyorum.Başarılarınızın devamını dilerim."
    Eğer sizde öneri ve sorularınızı iletmek isterseniz:http://www.scssoft.com/contact.php buradan mail atabilirsiniz.
    Bilgilendirmek amaçlı yazmış bulunmaktayım. herkeze iyi forumlar dilerim :)

ERKAN61, KadirhaNÖzer ve Charles bunu beğendi.
  2. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.369
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hasar alma olayı güzel ama hiç bir firma bunu istemez

opel57 bunu beğendi.
  3. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    biliyorum ama belki bir ümit en azından bir çözüm yolu bulabilirler belki :)

KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  4. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Plaka

1.225
    1.369
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Diğer istediğin vites topuzu falan mantıklı açılabilir cam , klima, daha belkide bir sürü şey gelebilir gelse daha güzel olcak ama ...

ERKAN61 ve opel57 bunu beğendi.
  5. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    zaten konu olarak açma niyetim Sesimizi duyurmak :) el ele vererek oyunumuzu daha güzel yerlere getirebileceğimize inanıyorum :)

ERKAN61 ve KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  6. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Plaka

1.225
    1.369
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mesela sadece yağmur değil diğer olayların yaşandığı 4 mevsimi yaşandığı bir oyun daha güzel olurdu ama herşey söylendiği kadar kolay değil :D

ERKAN61 ve opel57 bunu beğendi.
  7. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    biliyorum sadece eğer bir şey yapmak isterlerse memnuniyeti artırmak için :) akıllarında bulunsun diye yazdım.Bazı sorunlarınızı yazamadığım için özür dilerim ama sizlerde mail atarsanız sayı çoğaldıkça sorunun üstüne giderler :)

KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  8. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Plaka

1.225
    1.369
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yoo kardeşim önemli değil zaten kapatcam ders çalışcam bugün sunum vardı onu yapmak için açtım ne kadar yeni güzel şey o kadar memnuniyet artırır ama keşke her hayal ettiğimiz olsa:):(

opel57 bunu beğendi.
  9. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Herkezin görüşüne önem veriyorum fikirleriniz boşa gitmesin diye yazmıştım :) forumumuza ve oyunumuza yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

ERKAN61 ve KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  10. mertcann688

mertcann688
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

10
    10
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    güzel şeyler istemişin kardeşim ama hasar olayından önce şu yollara cukur filan yapmaları dahada gercekci katar oyuna

ERKAN61, KadirhaNÖzer ve opel57 bunu beğendi.