1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Ets2 ve Ats takılma sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Soner Tukenmez tarafından 23 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Soner Tukenmez

Soner Tukenmez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

38
    296
    114
    145
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Selamlar arkadaşlar,

Son güncellemeden sonra bir çok oyuncu ets de ve ats de bu takılma sorununu yaşıyor. Kimi bayrak dlcsi diyor kimi görüntü kalitesi kimi save dosyası. Bu konuda ön görülen her şeyi denedim en yüksek ayarlarda 30-35 fps ile oynamama rağmen deneye deneye en düşük ayarlara kadar geldim takılma hep devam etti. bayrak dlcsi dahil her şeyi kapattım yine sonuç aynı. Yeni save açtım gene sonuç hüsran. Single de de aynı takılma durumu olduğunu dün anladım. Ve galiba sorunun kaynağı oyunun autosave yapması. 1 saat kadar single de oynadım ve her autosave yaptıgında takılma olduğunu gördüm.

Bu autosave yapmasını kapatamaz mıyız? Biraz araştırdım ama bulamadım yabancı forumlarda da dün baya baktım autosave yapmasından sorun yaşandığını yazanlar olmuş.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.