1. Merhaba Ziyaretçi,
  Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
 2. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 4. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Bilgi ETS2 Ülkeler ve Şehirler

Konusu 'Rehberler / Kılavuzlar' forumundadır ve KaanBBulut tarafından 9 Haziran 2016 başlatılmıştır.

 1. KaanBBulut

  KaanBBulut
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  23
  385
  140
  155
  Mercedes
  TruckersMP Profili
  DLCSİZ ÜLKELER

  ALMANYA

  ALMANYA

  Stuttgart

  München
  Mannheim
  Nürnbergh
  Frankfurt am Main
  Köln
  Düsseldorf
  Dortmund
  Kassel
  Erfurt
  Leipzig
  Dresden
  Duisburg
  Osnabrück
  Hannover
  Magdeburg
  Berlin
  Bremen
  Hamburg
  Rostock

  [​IMG]

  AVUSTURYA
  AVUSTURYA

  Innsbruck

  Klagenfurt am Wörthersee
  Salzburg
  Linz
  Wien

  [​IMG]

  BELÇİKA

  BELÇİKA

  Liege

  Brussel

  [​IMG]

  BİRLEŞİK KRALLIK
  BİRLEŞİK KRALLIK

  Aberdeen

  Glasgow
  Edinburgh
  Newcastele-upon-Tyne
  Carlise
  Liverpool
  Manchester
  Grimsby
  Sheffield
  Brimingham
  Swansea
  Cambridge
  Felixstowe
  Cardiff
  London
  Dover
  Southampton
  Plymouth

  [​IMG]

  ÇEK CUMHURİYETİ
  ÇEK CUMHURİYETİ

  Praha

  Brno

  [​IMG]

  FRANSA
  FRANSA

  Strasbourg

  Calais
  Lille
  Reims
  Dijon
  Lyon
  Metz

  [​IMG]

  HOLLANDA
  HOLLANDA

  Rotterdam

  Amsterdam
  Groningen

  [​IMG]

  İSVİÇRE

  İSVİÇRE

  Bern
  Zürich
  Geneve

  [​IMG]

  İTALYA
  İTALYA

  Torino
  Milano
  Verona
  Venezia


  [​IMG]

  LÜKSEMBURG
  LÜKSEMBURG

  Luxembourg

  [​IMG]

  POLONYA
  POLONYA

  Wroclaw
  Poznan
  Szczecin
  Gdansk
  Lodz
  Olsztyn
  Lublin
  Bialystok
  Katowice
  Krakow
  Warszawa


  [​IMG]

  SLOVAKYA
  SLOVAKYA

  Bratislava

  [​IMG]


  DLCLİ ÜLKELER

  DANİMARKA

  DANİMARKA

  Gedser

  Kobenhavn
  Odense
  Esbjerg
  Aalborg

  [​IMG]

  İSV
  İSVEÇ

  Malmö

  Helsingborg
  Karlskrona
  Kalmr
  Vaxjö
  Göteborg
  Jönköping
  Linköping
  Örebro
  Södertalje
  Nynashmn
  Stockholm
  Vasteras
  Uppsala

  [​IMG]

  NORV
  NORVEÇ


  Oslo
  Kristiansand
  Stavanger
  Bergen

  [​IMG]

  MACARİSTAN
  MACARİSTAN


  Pecs
  Szeged
  Budapest
  Debrecen


  [​IMG]
  FRANSA

  FRANSA (DLCLİ BÖLGELERİ)

  Brest
  Roscoff
  Le Havre Rennes
  Le Mans, Nantes
  La Rochelle, Bourges
  Limoges
  Clermont-Ferrand
  Bordeaux
  Toulouse
  Montpellier
  Marsielle
  Nice

  [​IMG]

  [​IMG]

  ORJİNAL OYUN  [​IMG]

  İyi ve diğer kargo sağlayan Avrupa ülkelerinde seyahat edin ve karayollarında ve normalde Avrupa'daki yollarda gördüğünüz kamyonlardaki şehirlerdeki sürüş becerilerini test edin! Ekonomik imparatorluğunuz oyun içindeki erişimini genişlettiği için kendi ulaşım şirketinizin başı ve şefi olunuz.

  Euro Truck Simulator 2'nin dünyası, işler ve gayretlerle doludur - sanal Avrupa'yı dolaşmak için yüzlerce işle, misyonlar sırasında çeşitli ülkeleri dolaşıp ziyaret edebilir veya oyun sırasında sadece binlerce kilometre karayolunda gezintiye çıkarabilirsiniz. Ayrıntılı manzaranın keyfini çıkarın - ziyaret ettiğiniz herhangi bir şehir veya yer, gerçek dünyadaki yerleri bir araya getirir, böylece dünyanın dört bir yanından geçerken yer işaretleri ve diğer anıtlar için uyanık olun.

  Oyun, aynı zamanda sayısız miktarda olası kurulum kombinasyonlarına sahip 13 lisanslı kamyona sahiptir; bu da, beğeninize göre bir kamyon filosu hazırlamak için özgür bir el verir! Siz ve şirketiniz büyüdükçe, sürücüleri kiralama ve şirketinizi ve çalışanlarınızı maksimum kazanç elde etmek için yönetme fırsatına sahip olacaksınız! Euro Truck Simulator 2, size uygun gördüğünüz gibi işinizi büyütme özgürlüğünü sağlar - garaj satın alacağınız yere, aracınızın çalışacağı kamyona veya kendi kariyerlerini nasıl şekillendireceğine dair özgür bir elinizin olması.


  Birleşik Krallık
  Dünyanın en güçlü ülkelerinden biri 243.610 km²'lik bir alana sahiptir. Başkent Londra, önemli bir finans ve kültür merkezi. Dünyanın birçok ülkesinden farklı olarak, İngiliz trafiği solda ilerlemektedir. Ayrıca kilometre yerine kilometreler kullanılır.

  Fransa
  547.030 km²'lik alanıyla Fransa, 1.027.183 km'lik servis yoluna sahiptir. Fransa da çok popüler bir turizm merkezidir: insanlar ünlü bağları, kayak merkezlerini ve tabii ki dünyanın en güzel ve romantik şehirlerinden biri olan Paris'i ziyarete gelir.

  İtalya
  İtalya, mutfağı, modası, sanat ve mimarisi ile ünlü bir ülke. 301.338 km²'lik bir alanı kaplar ve 6.700 km'si otoban olmak üzere toplam 487.700 km'lik asfalt yol taşıdı. Alpler'deki her iki harika kayak merkezi ve deniz kenarındaki güzel plajları vardır.

  İsviçre
  Bankalar, çikolata ve saatler ile ünlü ülke, 41.285 km²'lik bir alanı kaplamaktadır. İsviçre'nin başkenti Bern, eski şehir merkezi ve bir dizi miras alanı için dikkat çekicidir. İsviçre'de 71.345 km'lik yol var, otoban ağının toplam uzunluğu 1.638 km'dir.

  Avusturya
  Avusturya'nın arazisi oldukça dağlıktır. Ülkenin 83.879 km²'lik alanının sadece% 32'si 500 metrenin altındadır. Başkenti Viyana'dır. 13.976 metre uzunluğundaki Arlberg Tüneli, Avusturya'nın en uzun karayolu tüneli ve dünyanın en uzun karayolu tünelidir.

  Çek Cumhuriyeti
  Bira ve otomotiv endüstrisi ile ünlü bir ülke 78.866 km²'dir. Başkent Prag olan Prag, dünyanın en popüler turistik yerlerinden biridir. Çekler, 1,234 km'si otoyol ve otoyollar olan 54,997 km'lik asfalt yollara sahiptir.

  Almanya
  Almanya, 357.021 km²'lik bir alanı kaplamaktadır. Turistler Alman eski şehirlerini, kaleleri ve bira festivallerini sever. Berlin başkent ve ziyarette dünyanın en popüler yerlerinden biridir. Almanya'nın 650.000 km'lik yol var, otoban ağının toplam uzunluğu 12.917 km'dir.

  Lüksemburg
  2,586 km2'lik alanı ile Lüksemburg, Avrupa'nın en küçük uluslarından biridir. Otoyollar toplam 147 km yol kat ederken, kalan yol ağı toplam 2.820 km uzunluğunda. Lüksemburg şehri önemli bir bankacılık merkezidir.

  Belçika
  Belçika, 30.528 km²'lik bir alanı kaplamaktadır. 118.414 km yol var, bunların arasında 1.747 km otoyol var. Belçika, farklı dilleri kullanan iki kısma ayrılmıştır. Bu nedenle Belçika'daki yol işaretleri hem Hollandaca hem de Fransızcadır. Başkent Brussel'dir.

  Hollanda
  Hollanda'nın 41.543 km²'lik alanının yalnızca yaklaşık yarısı deniz seviyesinden 1 metreden fazla. Hollanda'nın toplam karayolu ağı, 2,758 km'lik anayolları da içeren 139.295 km'dir. Başkent Amsterdam, gece hayatı ve sayısız festival için ünlüdür.

  İSKANDİNAVYA DLC'Sİ  [​IMG]
  Üç güzel ülkenin bulunduğu Euro Truck Simulator 2 için Nordic odaklı DLC'ye hazır olun. Bu harita genişletme, manzaralı yollar ve görülecek sayısız yerden bir mil ötesinde, İsveç, Norveç ve Danimarka'yı içermektedir. Yeni feribot terminalleri, doğrudan feribotlara binmenizi ve kıyı kentlerine girmenizi, ayrıca kuzey Almanya, Polonya ve Birleşik Krallık limanlarında yeni deniz yolları kullanmanızı sağlar. Stockholm, Malmö, Göteborg, Oslo, Stavanger, Bergen, København, Aalborg ve Esbjerg dahil 27 İskandinav şehirlerini keşfedin ...

  Geliştirilmiş gün ışığı çevrimi ve hava durumu görselleri
  Ayrıntılı harita modelleme ve bitki örtüsüne yenilenmiş yaklaşım
  Temel harita varış yerlerinden genellikle daha büyük ve ayrıntılı olan, bölgelerin her birinin benzersizliğini vurgulayan tanınabilir yollar ve yerler içeren 27 yeni şehir ve liman tanıtıyor
  İskandinavya topraklarında (ormanlar, tarla ve göller, dağlar, kaya oluşumları, uçurumlar, dağ vadileri ve uzun kıvrımlı tünellerle dolu dağlık bölgelere yol açıyor - ki bazen kavşaklar bile kesişiyor)
  Yeni gıda, makine, inşaat ve dökme yükleri içeren 80'in üzerinde yeni kargo çeşidi ile hizmet verecek yeni sanayi
  İskandinavya'ya yeni 12 feribot terminali ve artı bir miktar da İskandinavya'nın önemli lojistik bölgelerini taklit eden 2 büyük konteyner limanı eklendi.
  Hayvancılık ve kamyon nakil için yarı römorklar da dahil olmak üzere yeni römork modelleri
  AI sürücülerinin genişletilmiş listesi
  Avrupa çapında bayilere yeni araçlar sunmak için Scania ve Volvo Kamyon fabrikalarını ziyaret edin


  Danimarka
  Danimarka, Jylland yarımadası ve 443 adadan oluşur. 43.094 km²'lik bir alana sahiptir. Yol şebekesi, 1.111 km'lik otoyolu kapsayan 73.197 km'lik asfalt yolun toplamıdır. Danimarka'nın başkenti Kopenhag, dünyanın en bisiklet dostu şehirlerinden biridir.

  İsveç
  450.295 km²'lik arazi ile İsveç'te 162.707 km asfalt yol ve 1.428 km anayol bulunmaktadır. Ülkenin yaklaşık% 15'i Arctic Circle'ın kuzeyindedir. İsveç başkenti Stockholm metroyla ünlüdür - istasyonlar modern sanatlarla doludur.

  Norveç
  Norveç'in toplam alanı 385.252 km²'dir. En eski krallıklardan biridir ve petrol ve doğalgazın en büyük üreticilerinden biridir. Başkent Oslo, Avrupa'nın en hızlı büyüyen büyük kentidir. Norveç'te 72.033 km asfalt yol ve 664 km otoyol bulunmaktadır.


  GOİNG EAST DLC'Sİ


  [​IMG]

  Doğu'ya gidiş oyun dünyasını üç yeni alanla genişletiyor: Polonya, Slovakya ve Macaristan, Varşova, Krakow, Ostrava, Budapeşte, Kosice ve daha fazlasını içeren 13 yeni şehir getiriyor! Genişletme, dar yollar, dağ geçitleri ve yolları tamir edilmemiş, daha önce hiç olmadığı gibi sürüş becerilerini test etmek için içeren, zorlayıcı birçok yola sahiptir.

  Oyun dünyasındaki tüm yeni alanları keşfetmek için 20 saatten fazla sürüş
  Varşova, Krakow, Ostrava, Budapeşte, Kosice ve daha fazlasını içeren 13 yeni şehir
  Sürüş becerinizi test etmek için, dar yolların, dağ geçitlerinin ve onarım yollarının zorlu birçok kilometresinde


  Polanya
  Polonya'nın toplam alanı 312.679 kilometre karedir. Polonya, 2.820 km'si otoyol ve otoyollar olan 280.401 km'lik asfalt yollara sahiptir. Polonya'nın başkenti Varşova, muhteşem mimari örnekler sunar ve kentin yaklaşık dörtte biri parklar ve bahçeler ile doludur.

  Slovakya
  Slovakya, otomobil üretimi ile ünlü. Ülke 49.000 km²'lik bir alanı kaplıyor. 419 km'lik karayolu da dahil olmak üzere 38,085 km'lik asfalt yollardan oluşmaktadır. En popüler yerler Bratislava'nın başkenti ve en yüksek Slovaki dağları olan High Tatras'tır.

  Macaristan
  Macaristan popüler bir turizm merkezidir. Başkenti Budapeşte, tarihi binalar, hamamlar ve parklar sunmaktadır ve bir finansal merkez olarak kabul edilmektedir. Macaristan, 93.030 km²'lik bir alanı kaplamaktadır ve 1515 km'lik otoyol dahil 70.050 km'lik asfalt yollara sahiptir.

  VIVE LA FRANCE DLC'Sİ  [​IMG]


  Vive la France! Euro Truck Simulator 2 için büyük bir harita genişletme eklentisi.  Endüstriyel şehirlerin geniş bulvarlarına ve kırsal mezraların dar sokaklara doğru yol alın. Farklı görünümleri ve kuzeyden güneye doğru farklı bitki örtüsü ile Fransız açık havasının keyfini çıkarın.  Ünlü dönüm noktalarını keşfedin, geniş endüstriyel alanlara ulaşın, karmaşık kavşaklara ve kavşaklara gidin, gerçek yerlerden esinlenerek görsel olarak eşsiz kavitanların keyfini çıkarın. Yeni yerel Fransız şirketlerine hizmet vermek ve bölgeyi Avrupa'nın geri kalanına bağlamak için çeşitli yeni yükleri nakletmek.  Fransa'yı keşfetmek için kapsamlı harita

  20.000 km yeni yol ve otoyol

  Ünlü simgeler, tanınabilir yerler

  15 yeni şehir

  Kırsal Fransız köyleri ve sahneleri

  Gelişmiş bitki örtüsü, yeni orman ekosistemleri

  Için çalışacak yeni yerel şirketler

  Fransızca paralı sistem

  5 nükleer bitki bölgesi dahil olmak üzere yeni endüstriler

  Çekilecek yeni yükler


  547.030 km²'lik alanıyla Fransa, 1.027.183 km'lik servis yoluna sahiptir. Fransa da çok popüler bir turizm merkezidir: insanlar ünlü bağları, kayak merkezlerini ve tabii ki dünyanın en güzel ve romantik şehirlerinden biri olan Paris'i ziyarete gelir.


  KAYNAK GÖSTERİLMEDEN PAYLAŞILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR!

  [​IMG]
   
  Son düzenleme: 21 Mart 2017
 2. endum55

  endum55
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  26
  169
  69
  85
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Strasbourg Fransa'da.
   
  KaanBBulut bunu beğendi.
 3. KaanBBulut

  KaanBBulut
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  23
  385
  140
  155
  Mercedes
  TruckersMP Profili
  Bilgilendirme için teşekkür eder, hatam için özür dillerim

  Dlcli ülkeler eklenmiştir
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Haziran 2016
  onurcanonerge bunu beğendi.
 4. TayfunMkeml

  TayfunMkeml
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

  27
  284
  50
  75
  TruckersMP Profili
  Emeğine sağlik
   
  KaanBBulut bunu beğendi.
 5. KaanBBulut

  KaanBBulut
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  23
  385
  140
  155
  Mercedes
  TruckersMP Profili
  Teşekkür ederim

  Alfabatik sıraya dizilmiş ve ülkeler oyunda ki konumlarına göre harita üzerinden gösterilmiştir
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Haziran 2016
  onurcanonerge ve TayfunMkeml bunu beğendi.
 6. Yasin 53

  Yasin 53
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

  1.038
  2.664
  230
  Mercedes
  TruckersMP Profili
  Dlc'yi bilmiyen arkadaşlar için iyi bilgi teşekkürler @KaanBBulut :)
   
  KaanBBulut bunu beğendi.
 7. Unique1992

  Unique1992
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  32
  577
  474
  190
  Scania
  TruckersMP Profili
  eksik ülkeler var.dlc li pakette polonyada gdansk-lodz-olsztyn-lublin-bialystok-katowice-krakow-warszawa şehirlerini de listeye ekleyebilirsin.
   
  KaanBBulut bunu beğendi.
 8. tarum

  tarum
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  239
  190
  110
  Mercedes
  TruckersMP Profili
  merhaba
  strasbourg sonunda h kelimesi yok
  genevre sehri isvicreye bagli yani bir fransiz sehri degil
   
  Son düzenleme: 9 Haziran 2016
  KaanBBulut bunu beğendi.
 9. 01Yusuf

  01Yusuf
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  1.935
  1.232
  250
  Volvo
  TruckersMP Profili
 10. KaanBBulut

  KaanBBulut
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  23
  385
  140
  155
  Mercedes
  TruckersMP Profili
  Teşekkür ederim :)
   
  Son düzenleme: 10 Haziran 2016