1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Steam Save Cloud Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve alikvp tarafından 25 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    Arkadaslar iyi forumlar bayraminiz mubarek olsun bi konuda yardim istiyorum benim steam cloud a ets 2 save dosyami kayit etmistim tekrardan kayit dosyami nasil indire bilirim bir rehber olacak birisi varmi...

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    851
    3.014
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Steam ayarlar>cloud>desteklenen oyunlarda steam cloud eşitleme açıksa steam e yedekli profiller oyun başlarken listelenecektir ayrıca kütüphane>ets>özellikler>güncellemler>steam cloud>ets2 için steam cloud eşitlemesini etkinleştir tiki işaretleyin profil seçim ekranında yedeklenmiş profilleriniz gelecektir.

3. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili

Dostum resimde cloud eşitleme açık aşağıda 204 MB yedek gözüküyor bunu oyuna girince nasıl yapıcaz?

4. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    851
    3.014
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Steam ayarlardan da aç cloud u otomatik indirme başlamazsa https://store.steampowered.com/account/remotestorage bu linke tıkla steam hesabına giriş yap çıkan sayfada yedeği alınmış oyun dosyalarının bir listesini görürsün ets2 yi görüntüleyip ister içeriğinin tamamını istersen de sadece steam_profiles veya profiles kısmını indirip belgelerim/ets2 yoluna atarsın

hoca33 2 ve Razor3214 bunu beğendi.
  5. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    dostum yardimin icin tesekkur ederim sitede cloud hesabimda ki butun save dosyalarini indirmek istiyorum amma velakin en sag da alt alta indir yaziyor bunlarin hangisi gercek save dosyam

6. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    851
    3.014
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Foto atabilir misin ben ets de hiç cloud kullanmadım şimdi yanlış yönlendirmeyeyim

hoca33 2 bunu beğendi.
  7. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili

hangi dosyalar save dosyasi bunlarin icinde onu indireyim o halde

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Mayıs 2020
  8. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    851
    3.014
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    En üstteki Autosave_driver_2 nin Game.sii ve info.sii dosyalarını indir yeni bir profil aç ilk işi bitir sonra belgelerim/ets2/profiles/yeni açtığın profil/autosave klasörü içine indirdiğin dosyaları at oyuna gir

hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.