1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Steam çalışmayı durdurdu hatası ?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Sea tarafından 20 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Sea

Sea
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    6
    0
    0
    Merhaba arkadaşlar. Akşam üzeri ets2 satın aldım steam üzerinden. Oyuna giriyorum 3-5 dakika sonra steam çalışmayı durdurdu diyor. Uyumluluk, engellemer vs şeyleri yaptım fakat yine aynı sorunu yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

2. tlg91

tlg91
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    3
    0
    35
    Soruna kesin çözüm galiba yok. aynı sorun bende de vardı ancak bir türlü çözümü bulamamıştım.
    ekran kartı driverini güncelle, directx'i son sürümü kur, microsoft.net framework son sürümü kur, oyunu ve multiyi kaldırıp yeniden kur, belgelerimdeki Euro truck klasörünü sil ve bu işlemlerden sonra oyuna girince görüntü çözünürlüğünü düşür. bu işlemleri yaptıktan sonra bende sorun kalmadı umarım sende de kalmaz..

3. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    format; kesin çözüm.

4. tlg91

tlg91
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    3
    0
    35
    oyunu indirdiğim zaman yeni format atmıştım. hatta kurduğum ilk oyundu ;)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.