1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber ETS2 Steam Başarıları Şimdi Etkin! (1.13 Güncellemesi)

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Bomlife tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes

Uzun süren test aşamasının ardından Euro Truck Simulator 2 için 1.13 güncellemesi bu gece yayınlandı. Sürüm numarası 1.13.2 olan güncelleme yaklaşık 20 MB boyutunda.

Oyuna gelen bu güncellemeyle birlikte daha önce duyrulan steam başarımları oyuna eklenmiş durumda.

Bu güncellemede kritik bir değişim olmayıp sadece 1.11 ve 1.12 sürümlerinin üstüne eklemeler yapıldı:

Kod
    • Steam Başarımları
    • Oyunun arayüzüne yeni tuşlar/butonlar/eksenler eklendi.
    • Hız sabitleyici (Cruise Control) kılavuz seçeneği eklendi.
    • Hız sabitleyicideki sınır tırlar için olan hız sınırı yapıldı.
    • Hızlı yükleme ve hızlı kaydetme eklendi.
    • Radyo sesinin kontrolü için tuşlar eklendi.

Veri
    • Bazı ülkelerde hız limiti düzeltildi. (Belçika, Fransa, Polonya, Slovakya)
    • Bazı şehirlerde plakalar düzeltildi. (Graz, Klagenfurt, Ostrava)

Bu güncelleme modların çalışmasına ve profilinizin zarar göremesine neden olabilir. Özellikle kilometrenize yani katettiğiniz yola zarar verebilir. Eğer oyunu modlarla oynuyorsanız, profilinizin yedeğini almak önceki sürümlere dönmek istediğinizde kullanabilmeniz için iyi bir fikir olacaktır.

Bu güncellemenin retail yani perakende versiyonu Steam başarımları dahil olmadan birkaç gün içinde yayınlanacak.

Bir sonra ki güncelleme olan 1.14‘te kod değişiklikleri ve oyun verilerindeki değişimler çok daha fazla olacaktır. Oyun dünyasında değişiklikler yapılıyor. İskandinavya bölgesinin geleceği ve iyi bağlantıları olması için haritanın kuzey kesimlerinde düzenlemeler yapılıyor.

Oyunda ve motor kodlarında bir çok değişiklik yapıldı. 1.14 sürümü için programlama ekibinin 3 aydır üzerinde çalıştığı değişiklikler bu sürüm ile gelecek.

Ve son olarak, DAF Trucks NV için gelen geri bildirimler sonucunda son değişiklikleri yaptığımızda yeni DAF Euro 6 hazır durumda olacak.

Değişiklikler ve eklemeler, tüm bu karışımı test etmek karmaşık bir işlemdir, lütfen biraz daha sabredin!

Bilgi: Uyumlu multiplayer sürümü yakında çıkacaktır.

2. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Cvp: ETS2 Steam Başarıları Şimdi Etkin! (1.13 Güncellemesi)

Güzel olmuş

Edit: Bu mesajı okula gitmeden önce yazdım

3. cankpank19

cankpank19
    Kayıtlı Kullanıcı

4
    0
    15
    DAF

Merhaba kolay gelsın dün steamdan oyunu aldım yanlız sürümüm 1.13.1 güncel olarak geldi multiplayer oynayamıyorum ne yapmam gerekiyor ?

4. yunusdogan

yunusdogan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    22
    3
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili

Bu videodaki şeyleri yap fakat 1.12 yi seç listeden

http://www.youtube.com/watch?v=YHvbOnGKBkY

5. cankpank19

cankpank19
    Kayıtlı Kullanıcı

4
    0
    15
    DAF

çok teşekkür ederim kardeşim sorunu çözdüm sayende

6. Mehmet temiz

Mehmet temiz
    Kayıtlı Kullanıcı

1
    0
    0

1.13.1 sürümünü yükledim etkinlestiremiyorum yardimci olurmusunuz..

7. palaz06

palaz06
    Kayıtlı Kullanıcı

44
    54
    4
    0
    merhabalar 1.13 guncellemeyi yaptim ama dorseyi biraktigimda beni atiyor kendi arcim yoktu. simdi kendi aracim var fakat bu seferde drsem olmadan bile atmaya basladi yardim edin lutfen.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.