1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ets2 ping sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve AHMETUGBA tarafından 20 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    son 2 gündür ets2 de ping cok yüksek rotterdam şehrine giremiyorum donuyor ayrıca da kış modunu açıyorum o zaman daha da zorlanıyor. Sorun benim pc de mi yksa oyunda ki ping de mi ? çünkü düzgünce oynanmıo bile ayrıcada kış modunu kaldırırsak ping azalıyor mu ?

BeL.MoNDe bunu beğendi.
  2. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    o donma bendede var hatta beni oyundan atıyo cok kasıyo kıs moduyla birlikte oynayan sayısında inanılmaz bi artıs var ben daha gitmiycem rotterdam ama kar modunu kaldırıran biraz etki ediyo cok bi etkisini görmedim hele cok oyuncunun oldugu yerde ping sorunu cok kotu ben kolay kolay bu isin düzeltileceni düsünmüyorum

3. Serdar_KSK

Serdar_KSK

33
    8
    0
    35
    Bugun mp listesine bir bakayim dedim 72 kisi benim arac gitmiyor digerleri zipliyor birkismi yerin icinde girmis oncesi boyle degildi ne olucak boyle

4. efecanbarut

efecanbarut
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    4
    0
    0
    Serdar_KSK'nın bahsettiği sorun 2 gündür bende de var.Winter veya normal mod farketmeksizin araçlar yolda giderken takılıyor,geri geri geliyor,yere girip çıkıyor... Hatta uçan dorse ve çekiciler görmekte mümkün. Sorun sunulan güncelleme pakedinde diye düşünüyorum.Fakat bu sorun herkeste de yok gördüğüm kadarıyla.

5. oleslo21

oleslo21
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    8
    0
    0
  6. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    evet ya onlar çok komiğime gidiyor yerin içinden gidenler var bi geri bi ileri gidenler var haliyle bunlar kazalarada sebep oluyorlar hasarsız yük de götüremez olduk kesinlikle bir çözüm bulmaları lazım ping baya kötü

7. oleslo21

oleslo21
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    8
    0
    0
    bugn yiğit diye bi çocuğun ping 0 daydı amk şok geçirdim

8. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    yurt dışındadır :D

9. Serdar_KSK

Serdar_KSK

33
    8
    0
    35
    Ping genelde 80~90 ama bir bakiyorum 300 lerde bugun kaç kez dondu oyunu kapadim zorla ayni anda mp listesi 50 nin üstüne çıkınca kendinden geciyor oyun

10. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    aynen öyle cok haklısın şuanda gremiorm oyuna vala sunucu dolu dio ve bugün bende oyundayken kicked game diyip ping filan öle şeyler yazıo sanırım ping o kdr yükselio ki oyundan atıo otomatik