1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets2 park etme ve modifiye yardım

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Tiyif tarafından 22 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Tiyif

Tiyif
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    2
    0
    0
    Merhaba arkadaşlar oyunu bugün satın aldım eski pclerde oynadığımla biliyorum baya oynadım bu hafta indirimdeydi steamde hemen aldım kurdum ama mpde biraz desteğe ihtiyacım var özellikle park yapamıyorum. Falan yardımcı olursanız teşekkürler, bir de arabayı nasıl öyle şekil yapıyoruz [:)] modifiyeli anlatırsanız sevinirim sağolun.

2. İsmailBabalık

İsmailBabalık
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

93
    2
    35
    DAF
    Araca parçalar taktırmak için F7 tuşuyla servise gidip Enter tuşuna basın.
    Hızlı park etme özelliği multiplayer modunda devre dışı. Bu yüzden teslimatı bitirmek için park etmek zorundasın. Zamanla park etmeye alışırsın :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Kasım 2014
  3. KeremG

KeremG

24
    1
    0
    35
    Ben oyunu korsan oynuyorum sonra senin gibi indirimde olduğunu görünce hemen aldım.Birbirimize yardım ederiz iyi ki bu forum açılmış

4. Tiyif

Tiyif
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    2
    0
    0
    Kerem kardeş steam hesabını verirsen daha iyi olur bu arada korsana hayır :D (ben de oynuyordum bir aralar çaktırma)

5. kemalkocabas

kemalkocabas

30
    9
    1
    50
    TruckersMP Profili
    ben teslimatı istenen yere götürüyorum singleplayerı acıp öyle teslim ediyorum bunu yapmak oraya park etmekten daha kolay :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.