1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ets2 mp vip varmi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FURKAN 17 tarafından 30 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. FURKAN 17

FURKAN 17
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    329
    58
    55
    TruckersMP Profili
    Arkadaslar ben ve bir kac arkadas tarafindan konvoy yaptim tanimadigim adam taklaya getirmeye calisti yapamadi ben getirdim sonra video felan var dedi gecmis olsun dedi onunda hatalari var mesela yolu kapadi resim var steam resim var felan baska neye bakim adamin ve vip olanlar sinirsiz ban atiyormus adam oynamayi bilmiyor :D

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Oyunda herhangi bir VIP veya ayrıcalık tanınan sistem yok. Örneğin admin dahi olsa aracını bir başka yere ışınlayamıyor. Yani herkes eşit.

corbanez27 bunu beğendi.
  3. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Keşke ne demek istediğini anlayabilseydim ama oyunda VIP kavramı yok ve sadece adminlerin ban yetkileri var.Hatta hata yapan admin bile olsa banlanır.Örneklerini gördük..

corbanez27 ve KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  4. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @ciikolove,

VİP Olanlara sınırsız ban olayı vs yok, adam sizi bas bayağı kandırmış, VİP üye, VİP admin vs bunlar yalandır bunlara inanmayın, adam orada sizi korkutmaya bu hatayı bidaha yapmama gibi bir ders verdirmeye çalışmış,

Multiplayer yeni alınan sisteme göre ;

5 Ban 1 Ay,
    10 Ban Perm ban. Olarak adlandırılmış ilk banınızda 3 banınızda 4 banınızda vs perma ban yemeniz imkansızdır.

Adminlere, TelePort olayı geldi halen duymadınmı alper abi? :vaayy: Sadece Tamirciye vs ışınlayabiliyorlar.

5. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bir de şu noktalama işaretlerini falan kullansanız da biz de okurken acı çekmesek ne güzel olur.

Hayır Vip falan yok, hata yapan kişi düzgün şekilde rapor edildiği takdirde adminler tarafından gereken yaptırım uygulanır.

Scarface34, Raichu ve DarkBlueRZ bunu beğendi.
  6. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Kendi araçlarını, bizim single playerda "F9" tuşuyla yaptığımız gibi multiplayerda yapamıyorlar demek istemiştim. :)

ismail55 ve KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  7. FURKAN 17

FURKAN 17

25
    329
    58
    55
    TruckersMP Profili
    Saol arkadaslar

Ben yolda giderken hata yapanin kisinin numarasini ve ban olarak yaziyom adminler acaba bakiyorlarlarmistir

Bide arkadaslar durmadan dolasiyom rottterdam liman arasi dolasiyom sikinti olurmu

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Aralık 2015
  8. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
  9. DarkBlueRZ