1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets2 mp Trojan

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ByClorr tarafından 8 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ByClorr

ByClorr
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    6
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Selam ets2 üyeleri eski sürümü kullanıyor idim yeni bir sürüm çıkmış herhalde 2 gün olmuş onu indireyim dedim kurdum fakat virüs programım trojan buldu temizle dediğim zaman launcher exe yi siliyor program otomatik olarak acaba başka karşılaşan oldumu bu gibi birşeyle daha yeni şimdi indirdim 506 mb

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @ByClorr,

Multiplayer farklı bir eklenti olduğu için bilgisayarınızda bulunan virus programı multiplayer dosyasını bir virus gibi algılıyor ve bu sizin multiplayer dosyasına erişmenize engel oluyor bu bir sorun değildir virus programınızı geçici bir süre kapatarak modu tekrar kurun sorun düzelecektir, Eğer yeni gelen multiplayer versiyonunu manuel olarak kurmak istiyorsanız buradan detaylara bakabilirsiniz

3. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Antivirüs programınız yeni sürümde yeni moduda indirdiği için belki indirme sunucusuna erişimi trojan vari sistemler sanabilir. Virüs bulaşmadığından eminseniz antivirüsünüzü kapatıp indirebilirsiniz. Dosya boyutu 500MB civarı olduğu için o kadar indirip tekrar hata vermesi üzücü olabilir.

4. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Plaka

28
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Trojen farklı bir virüs sistemi sanıyorum senın pc de mevcut o yuzden o haytayı aldın. Ona bulaştı Oradanda mp setup una .

5. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşın dediği aslında Truva atı kısaltılmışı aslında değil arkadaş Trojan diyor, @Beykozlu Selçuk, Sanırsam eğer 1 cümle hatası yapmışsınız Trojen değil Trojan :vaayy:

6. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Plaka

28
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Yanlışlarımı düzeltecek kadar buyudunmu sen ?

Edit-Turuva Değil - Truva ! !

7. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu iki kelimeyi yan yana yazıp, başkasının yazım yanlışına takılmış olman çok ironik ;)

8. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Virüs programları ets2mp exe dosyasını ya siliyor ya da karantinaya alıp açmıyor telaş yapılacak bir olay değil, yüklerken programı kapatın, çalıştırırken yönetici olarak çalıştırın sorun devam ederse virüs programı ayarlarından ets2mp'yi güvenli olarak işaretleyin.

9. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Çoğu modern antivirüs programında güvendiğiniz dosyalara ayrıcalık tanıyabiliyorsunuz. Antivirüs programınızın korumayla ilgili bölümünde o tarz bir bölüm mevcuttur. "launcher.exe"yi güvenilir olarak listeye ekleyebilirsiniz.

10. ByClorr

ByClorr

28
    6
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Anladım arkadaşlar cok teşekkür ederim Fakat benim demek istediğim şu yani sorun yok deme antivirüs programım güncellemden önce ets2 de bulmuyordu şimdi yeni güncellemede trojan virüs buldu ondan dolayı dedim ben yani vrüslümü değilmi anlamında yoksa sorun yok işaretledim sorun yok

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.