1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS2 MP Ping Ve TTNET

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve EmreYavuz tarafından 9 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EmreYavuz

EmreYavuz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar son 4-5 gündür 80 olan pingim +100 ve 150 civarında geziyor. Yapabileceğim her şey yaptım ama nafile. TTNET'i aradım "ping sorunu bizden kaynaklanan bir durum değildir, modem firmanızı aramanız gerekiyor" dediler. AirTies'i aradım onlarda modemi değiştirme mi önerdi ama söz konusu 5-6 yıllık modem. Onca zaman kullandım bir sorun yoktu da şimdi mi sorun oldu? Ayrıca facebook ve twitter çok yavaşladı. Filmler de de aynı şey söz konusu... önceden donma dahi olmayan filmler şimdi takıla takıla oynuyor. Bu sorun sadece benim başıma mı geliyor yoksa son zamanlarda genel bir problem mi meydana geldi?

Bu arada, indirme hızımda hiç bir sorun yok.

Son düzenleme: 9 Kasım 2015
  2. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    220
  3. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    Aynı sorun bendede var twitter kullanmıyorum ancak facebook ciddi anlamda yavaş :)

Ben DNS kullanarak düşürmüştüm hatta bir arkadaşda böyle düşürmüştü siz daha iyi bilirsiniz kaynakları yöntemleri ama söyleleyim dedim.

4. frknyksl

frknyksl
    Plaka

116
    42
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tabiki de önce modemden kaynaklanmayan sorunlar varsa araştırılmalı. 5-6 yıl kullandım şimdi mi birşey oldu diyorsunuz ama sonuçta bu modemde ömürlük değil. 5-6 yıl bozulmadı diye hiç bozulmayacak ta değil. Başka bir modem bulup deneyin, böylelikle modellik bir sorun varmı anlaşılır.

5. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    DNS Kullanmıyorum zaten :/

Evet ama bana çok ilginç geliyor. Çünkü İndirme hızımda ve genel olarak internette dolaşırken bir sorun olmuyor. CS 1.6 da ping 15 ama ets2 de 100 den aşağı düşmüyor. Ve dediğim gibi filmde izleyemiyorum.açıkcası modem kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmüyorum :/

6. Adil kullanım kotanız geçti mi?

7. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Geçen ay geçti evet ama 9 gün önce sıfırlandı.. şuan akk sorunum yok

Arif Can bunu beğendi.
  8. AliKurtulus

AliKurtulus

1.251
    1.775
    250
    Ayni durum bendede var ping yükseldi hızı 24 mbit ama 720 p video izleyemiytum artk bi sorunlar var

9. Koray55

Koray55
    Plaka

743
    196
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bendede Öyle sorun var :( 60 sabit aldığım yerde 130 dan aşağı inmiyor 720p izlemekte zor Herhalde Gene saldırı yapldı TTNET'E.

10. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Aynı sorun malesef bendede bulunmakta büyük ihtimal sıkıntı TTNET'te var modem vs. hikaye.

corbanez27 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.