1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets2 MP Nasıl Oynanış Videosu Çekebilirim

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve gokhan.5566 tarafından 17 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. İrfan Alper

İrfan Alper
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    50
    3
    35
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bilgisayarın iyiyse Fraps tercih ederim.
    Normal derece bir bilgisayarın varsa Bandicam tercih ederim.
    OBS Canli yayin yapilan programıda tavsiye edebilirim ama editleme yapamayabilirsin direk .mp4 çıkarıyor edit programlarıda kolay kolay izin vermiyor bi yolu vardırda tabi.
    Action Programı var buda güzel bir programdır.

Editleme programları olarakta şuan bende adobe after effects indiriyorum denicem güzel program aslında;
    Sony Vegas Pro - Biraz uğraştırıcı bir edit programı alişinca kolay geliyor tabi.
    CamTasia Studio ise render olaraktan edit olarak basit bir arayüzü bulunmakta.

2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyundanlar kaliteli oyun videosu çekmek istiyorsanız Action! ı öneririm. Ben Action! un lisanslı sürümünü kullanıyorum. Gayet güzel video çekiyor ayrıca Video kayıtını cep telefondan başlatabiliyorsun. Tek sıkıntısı çektiğin videoların boyutları yüksek oluyor. Bunun dışında Action Remote yi de alırsan pc oyunlarını cep telefonunun ekranından oynama şansın da oluyor. Her zaman en iyisi Action!

3. Mert Can Ayhan

Mert Can Ayhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

152
    19
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bandicam obs gibi programlarla (obs)ayrıca twıtch yayınları ıcınde kullanılır ;)

4. malign

malign
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

41
    44
    6
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bi ke z fransa video çekeyim dedim 78 gb tuttu sanırım 1080p çekmiş

5. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Büyük bir ihtimal düz kullanımı seçtin programda oyun sırasında masaüstünü çekti :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.