1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS2 Mp Mercedes Axor 1840 Gelmeli.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SerkanSahn tarafından 22 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Katılıyorsan.

1. Evet

11 oy
    61,1%
  2. Hayır

7 oy
    38,9%
  1. SerkanSahn

SerkanSahn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

21
    8
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ETS2'de Sp Modun'da Genelde Mercedes 1840 Kullanıyorum. Oyunu Bana Göre Daha Gerçekçi Hale Getiriyor Çünkü Türkiye'de Yollarda En Fazla Gördüğümüz Çekici Tipi Mercedes 1840 Bunu Eklemeleri Bence Çok Zor Olmaması Lazım Çünkü Hali Hazırda Bu Çekici İçin Pek Çok Mod Bulunmak'da Mp'de Şahsen Bu Çekiciyle Hafriyat Yapmak Çok Daha Zevkli Olabilir ;)

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Mp ekibinin aklında birçok proje var fakat oyun yapımcısı Scs tarafından güncellemelere devam edildiği için hayata geçirilemiyor. Ayrıca sunucuların modlar için yetersiz olduğu söyleniyor.

KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  3. Cihat TURGUT

Cihat TURGUT
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    169
    196
    190
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bence önce yeni kasa renault çekiçi gelmeli oda gelmez çünkü volvo satin aldı renault yeni kasasını volvo yaptı bence önce renault yeni kasa gelmeli

4. MertOguz

MertOguz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Oyunda zaten hâlihazırda eski ve yeni kasa Mercedes Actros bulunuyor. Bu durumda Mercedes Axor'ın eklenmesi gereksiz olur. Oyunda Türkiye değil, Avrupa baz alınarak hareket ediliyor. Türkiye'yi dikkate alsalar bile önce Ford çekicilerin eklenmesi gerektiğini düşünüyorum.
    SCS Software'in oyuna ekleyeceği bir sonraki çekici muhtemelen yeni kasa(makyajlı) MAN TGX olur. Arkadaşın da dediği gibi daha yeni Renault da var.

TR | ADANALI01 ve EmreBey35 bunu beğendi.